Halkalı Güneş Tutulması hayatı nasıl etkileyecek? Uzman astrolog, 11 Eylül olaylarını hatırlatıp Amerika'yı işaret etti - Son Dakika

Halkalı Güneş Tutulması hayatı nasıl etkileyecek? Uzman astrolog, 11 Eylül olaylarını hatırlatıp Amerika'yı işaret etti

21.06.2020 16:29

21 Haziran 09:41'de Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşti. Yılın en uzun gününde meydana gelen bu güneş tutulması bizi nasıl etkileyecek? Hangi burç bu yeni süreçte nelere dikkat etmeli? Tutulmanın benzerinin 2001 yılında gerçekleştiğine vurgu yapan ünlü astrolog Aysun Koç, 11 olayını hatırlatarak Amerika'da Eylül sonrası sıcak gelişmelerin olabileceğini söyledi. İşte 21 Haziran 2020'de gerçekleşen güneş tutulmasının burçlara ve hayata etkileri.

1
Yılın en uzun günü 21 Haziran'da Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşti. Uzman Astrolog Aysun Koç tüm burçların doğum günü aralıklarına göre her burcun güneş tutulması etkilerini yazdı. İşte 21 Haziran 2020'de gerçekleşecek güneş tutulmasının burçlara olumlu ve olumsuz etkileri.
2
Güneş Tutulmaları yeniay'da olur ve genelde başlatma enerjisi taşırlar. Yoğun etkisi 6 ay devam eder. Tutulma haritanın 11. evinde ve Yengeç burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek. Bu da tutulma ile; aile, ev, aidiyet, vatan kavramlarının ön plana çıkacağını anlatıyor. Yengeç öncü bir burç ve pek çok gezegen retro olduğu için de; geçmişe dönük tamamlanması gereken konuların, hızlıca netleşmesine vesile olacak.
3
Tutulmanın Balık burcundaki Mars - Neptün kavuşumuna yaptığı olumsuz açı nedeniyle; çocuklarla ve gençlerle ilgili sorunlu olaylar gelişecektir. Özellikle sağlık konusunda; gerekli sorumluluklar yerine getirilmezse, olaylar çok daha ciddi bir hal alabilir. Yeni kısıtlanmalar gelebilir.
4
Çalışanlar ve işverenler için de önümüzdeki altı ayın zorlayıcı etkileri olduğunu öngörebiliriz. Ancak disiplini ve sorumlulukla çalışanlar ise; gelirlerini artırabilirler. Bir takım yarım kalmış; miras, kredi ve ertelenen ameliyatlar gibi işler, bu süreçte yeniden gündeminiz olabilir.
5
Tutulma da anın yükseleni ise; Aslan burcu. Bu nedenle de; lider yönlerimizi öne çıkarmak, çocuk neşesi ile olaylara bakmak ve gururlu davranışlar ile bu süreci yönetmek daha iyi olabilir. Bu Tutulmanın benzeri daha önce 2001 yılında yaşanmıştı. O dönem hayatınızda neler olduğunu düşünerek tutulmanın sizi nasıl etkileyeceğini tahmin edebilirsiniz. O dönem Amerika'da 11 Eylül olayı olmuştu. Bu nedenle Amerika için Eylül ve sonrasında sıcak gelişmeler olabilir.
6
Tutulma Halkalı olduğu için; bekar Yengeç, Oğlak, Koç, Terazi, İkizler ve Yay burçlarına evlilik de vadediyor. Devam eden sorunlu evlilikler de bu süreçte hızlıca bitme noktasına gelebilir.

7
Tutulmadan en çok etkilenecek burçlar; Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi burçlarının ilk haftasında doğanlar. İkinci dereceden etkilenecekler ise; Aslan ve Kova burçlarının ikinci on beş gününde doğanlar olacak. En pozitif etkiyi alacak burçlar da; Balık ve Akrep burçları.
8

Son Dakika Halkalı Güneş Tutulması hayatı nasıl etkileyecek? Uzman astrolog, 11 Eylül olaylarını hatırlatıp Amerika'yı işaret etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement