Halkla son buluşması oldu! 31 yaşındaki politikacı kadının üzerine ağaç düştü - Son Dakika

Halkla son buluşması oldu! 31 yaşındaki politikacı kadının üzerine ağaç düştü

16.11.2020 10:16

Hindistan'da seçim çalışmaları kapsamında orman işçilerini ziyaret eden 31 yaşındaki politikacı kadın, üzerine ağaç düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

1
Hindistan'ın Thiruvananthapuram şehrinde yerel kongre seçimleri için aday olan 31 yaşındaki politikacı Girija Jumari, geçen çarşamba kocası ile seçim çalışmaları kapsamında yerel halkla buluşmaya başladı.
2
Ağır yaralanan Girija, kocası ve işçiler tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen bir kaç saat sonra hayatını kaybetti. Polis, olayla ile ilgili ve ağaçları kesen işçiler hakkında soruşturma başlattı.
3
Daha önce kocası ile halkla görüşme programının yapılacağı yere giden Girija, yol üzerinde ormanda ağaç kesen bir grup işçi ile karşılaşınca işçiler ile sohbet etmek için durdu.

4
İşçilerin yanına gitmek için kocası ile beraber motosikletten inmek üzereyken işçiler ağaca bağladıkları ipin kontrolünü kaybedince ağaç, Girija'nın üzerine düştü. Düşen ağaç politikacının kocasını sıyırdı.
5
Girija, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen bir kaç saat sonra hayatını kaybetti. Polis, olayla ile ilgili ve ağaçları kesen işçiler hakkında soruşturma başlattı.

Son Dakika Halkla son buluşması oldu! 31 yaşındaki politikacı kadının üzerine ağaç düştü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement