Hamburger yapıp saatte 55 TL kazanıyordu, şimdi modellik yaparak günde 7 bin 800 TL kazanıyor! - Son Dakika

Hamburger yapıp saatte 55 TL kazanıyordu, şimdi modellik yaparak günde 7 bin 800 TL kazanıyor!

13.02.2020 09:43

İngiltere'de 23 yaşındaki kadın, saatte 55 TL kazandığı fast food mutfağındaki işini bırakıp model oldu. Şimdi 1 günde 7 bin 800 TL kazanıyor.

1
İngiltere'deki Houghton-le-Spring şehrinde yaşayan 23 yaşındaki Tanya McDonnell, fastfood zinciri McDonald's'taki işini bırakıp model oldu.
2
Tanya, McDonald's'da çalıştığı dönemlerde herhangi bir filtre kullanmadan tatillerinden en doğal özçekimlerini paylaşıyordu.
3
Profili herkese açık olan Tanya'nın bu fotoğrafları Manchester merkezli bir modellik ajansı olan J'adore Models'in dikkatini çekti. Tanya'ya Instagram'dan mesaj atıp iş teklifinde bulundular.
4
Tanya, bu teklife tabii ki hayır demedi ve şimdi dünya çapındaki fotoğraf çekimlerine katılıyor.
5
Şimdi her hafta binlerce sterlin kazanıyor.
6
Tanya yeni hayatıyla ilgili şunları söyledi, "Seyahat etmek ve yeni insanlarla tanışmak istedim ve bunun için modellik yapmanın harika olacağını düşündüm. Ama McDonald's'ta çalışırken böyle bir şansım olacağını hiç düşünmemiştim çünkü yeterince iyi değildim. McDonald's'ta hamburger yapıyordum şimdi neredeyim.."
7
"Şimdi tamamen farklı bir hayattayım. Bunu herkesin yapabileceğini bilmesini istiyorum. Yani hayalleriniz, rüyalarınız gerçek olabilir."

8
"Bunların hiçbirinin olacağını düşünmemiştim ama oldu. Hayatta gerçekten istediğini elde edemeyeceğini düşünme."
9
"Şimdi hayatı çok daha iyi buluyorum. Yeni insanlarla tanışmak çok eğlenceli"
10
"Ben çocukken çirkin olduğumu ve asla model olamayacağımı düşünürdüm. Artık kendim de çok daha iyi hissediyorum. Başkalarının sizi nasıl gördüğünü gerçekten bilemezsiniz"
11
Annesi ve babasıyla birlikte yaşayan tek çocuk Tanya, şunları ekledi: "Daha çok online alışveriş mağazaları için reklam çalışmalarında yer aldım. Tessuti, Public Desire ve Beauty Bay gibi markaların reklam yüzü oldum.
12
"Sadece 1 günde bin sterlin kazanıyorum ama para kazanmanın ötesinde hayallerimi yaşıyor, dünyayı geziyorum. Ailem benimle gurur duyuyor, onları mutlu etmek bana yeter"

13
14
15
16
17
18

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Hamburger yapıp saatte 55 TL kazanıyordu, şimdi modellik yaparak günde 7 bin 800 TL kazanıyor! - Son Dakika


Advertisement