Hamile bıraktığı kız arkadaşı kürtajı reddetti diye kalbinden bıçakladı! - Son Dakika

Hamile bıraktığı kız arkadaşı kürtajı reddetti diye kalbinden bıçakladı!

01.11.2019 15:10

Amerika'da 16 yaşındaki liseli genç, hamile bıraktığı kız arkadaşı kürtajı reddedince, kalbinden bıçaklayıp cesedini çöp kutusuna attı.

1
ABD'nin Indiana eyaletindeki Mishawaka kentinde gerçekleşen korkunç olayda henüz 16 yaşında olan ise öğrencileri Aaron Trejo ve kız arkadaşı Breana Rouhselang bir süredir birliktelik yaşıyordu.
2
Genç kız hamile kaldı ve bu durumu erkek arkadaşı Aaron'dan gizledi.
3
Breana'nın hamileliğini ne ailesi ne de Aaron fark etmişti.
4
16 yaşındaki zanlı, hamile sevgilisini kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Sonra da genç kızın cesedini bir restoranın çöplüğüne attı.
5
Katil Aaron Trejo, tutuklanarak cezaevine gönderilirken, mahkemede cinayeti 2 hafta boyunca planladığını itiraf etti.
6
"Bıçağı kalbine sapladım çünkü ölümünün daha acısız ve hızlı olacağını düşündüm" diyen cani, suçunu kabul etti.
7
Katil Aaron Trejo'nun, 45 ila 65 yıl arasında hapis cezası alması bekleniyor.
8
9
Gizlemesindeki tek neden Aaron'la bir gelecek hayal etmesindendi. Aeron'la evlenip, bebeğini doğurmak en büyük isteğiydi.
10
Bir süre sonra Aaron hamileliği öğrendiğinde çılgına döndü. Aaron, hem Breana'dan hem de bebekten kurtulma planları yapmaya başladı.

Son Dakika Hamile bıraktığı kız arkadaşı kürtajı reddetti diye kalbinden bıçakladı! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
  • Ata: Türkiye de 16 yaşında böyle olay olsa millet ayağa kalkar laf salatası yapar, avrupa özentisi müptezeller bakın avrupada neler var küçücük çocuklar koskoca fuhuşlara yelken açmış, çocuk pornoları, hayvanlarla ilgili işkenceler tecavüzler derken gavur gavurdur insan insandır ama Allah korkusunu yaşayan kul sapmaz sapıtmaz çünkü islam dini bize doğru yolu gösterir, başkalarının hakkına hukukuna girmememizi gösterir. kısacası islam dini ne güzel.... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Fenomen dizide sürpriz aşk! Bir Başkadır'ın Ruhiye'si gönlünü yönetmene kaptırdı Parti liderinin cenazesinde izdiham yaşandı! Köprüler, tarlalar, yollar silme insan Tiyatro sanatçısı dilenci kılığına girdi! Yarım saatte topladığı para akıllara zarar İrem Derici'den korona olduğuna inanmayanlara ilginç teklif: Bol sulu Fransız öpücüğü vereyim "Korona testim pozitif çıktı" diyen Aleyna'nın heykeli karantinada