Hamile kadından akılalmaz tuzak! Cinsel ilişki vaadiyle kandırdığı erkeklerin paralarını çaldı - Son Dakika

Hamile kadından akılalmaz tuzak! Cinsel ilişki vaadiyle kandırdığı erkeklerin paralarını çaldı

2 ay önce

İngiltere'de yaşayan Hollie Cheeseman isimli hamile kadın, cinsel ilişki vaadiyle kandırdığı erkeklerin cüzdanlarını çalarak kurbanlarını çıplak halde odaya kilitledi.

1
Korkunç tuzağı 41 yaşındaki erkek arkadaşı Jeremy Long ile birlikte planlayan kadın, savunmasız erkeklerin hem paralarını hem de kredi kartlarını çaldıktan sonra, adamları evin bir odasına çıplak halde kilitleyip en yakın bankamatikten hesaplarını boşaltıyordu.
2
İkili, kimi zaman kurbanlarının evlerine giderek, otomobil, televizyon, bilgisayar, tablet ve oyun konsolu gibi eşyaları da gasp ediyordu.

3
İngiltere'nin Kent şehrinde yaşayan 32 yaşındaki Hollie Cheeseman isimli hamile kadın, cinsel ilişki vaadiyle kandırdığı erkeklerin soyunmasını istiyor, sonrasında ise kurbanlarının üzerindeki değerli eşya ve paraları çalarak kayıplara karışıyordu.

4
Son kurbanlarında polise yakalanan dolandırıcı çiftin davası, geçtiğimiz günlerde görüldü.
5
Hollie Cheeseman'in avukatı, müvekkilinin hamile olduğunu hatırlatarak bebeğini sağlıklı bir şekilde büyütebilmesi düşük bir ceza alması gerektiğini söyledi. Ancak yargıç, Cheeseman'ın kurbanlarına acımadığını, kurbanlarıyla empati kurmadığını belirtti.
6
Çiftin, soydukları erkekleri cinsel organlarını kesmekle tehdit ettiği de hatırlatıldı.
7
Mahkemede altı yıl ceza alan kadın, bebeğini cezaevinde doğuracak. Bebek doğduğunda ise anneden alınabilir.

8

Haber Yayın Tarihi: 08.12.2019 02:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler Elazığ'da 2 kişinin hayatını kaybettiği Mavi Göl Apartmanı'nın çökmeden önceki fotoğrafları ortaya çıktı

Son Dakika Haberleri