Son Dakika Haberleri: Hamile Kadını Öldürtüp, Bebeğini Karnından Aldı!

Hamile Kadını Öldürtüp, Bebeğini Karnından Aldı!

24 gün önce

Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Charles Manson, işlediği akılalmaz cinayetlerle, insanlık tarihinin en acımasız seri katillerinden biri olarak kabul ediliyor.

1
Tarihin en acımasız seri katillerinden olan Charles Manson, 1934 yılında ABD'nin Ohio eyaletinde doğdu. Bir hayat kadınının oğluydu ve berbat bir çocukluk geçiriyordu. Annesinin hapishaneye düşmesiyle, çocuk yaşta bir başına kaldı ve hırsızlık yaparak geçinmeye başladı. Sokaklarda yatıp kalkarken, adeta bir suç makinesi olmuştu.
2
Charles Manson'u diğer seri katillerden ayıran en önemli özellik, kitleleri peşinden sürükleyebiliyor olması... Birtakım felsefi cümlelerle, birçok kişiyi derin bir insan olduğuna inandırıyor ve bu özelliği, hapishanede kaldığı yıllarda, her çeşit insanla diyalog kurarak kazandı.
3
Örneğin, özgüvensiz bir kızı güzel olduğuna inandırıyor ve kendisine bağlayarak, o kızlardan oluşan kocaman bir aile kuruyordu.
4
Kadın satıcılığı ve uyuşturucu gibi suçlarla birçok kez hapis yatmış olan Manson, içeride edindiği bilgileri, dışarıda da uygulamaya karar verdi...
5
Kendisi kadar psikopat 4 cariyesiyle suçlar içinde bir hayat sürerken, ailesini genişletmeye karar verdi. Bu kararın, onlarca masum insanın sonu olabileceğini kim bilebilirdi...
6
Önceleri, aile üyelerini beslemek ve onların gözünde itibar kaybetmemek için çetelerle irtibata geçerek uyuşturucu satın alıyordu ancak bu yetmemeye başladı.
7
Haberlerde isyan eden siyahileri gördükten sonra 'Helter Shelter' isimli bir teori geliştirdi ve bu teoriyle, ülkede ırk savaşları çıkacağını ve siyahilerin, beyazları öldüreceğini açıklayan deli saçması kehanetlerde bulundu. Ancak, Manson'un bu teorisi kimsenin dikkatini çekmedi ve acımasız cani, ilgi çekebilmek için kanlı bir plan kurdu...
8
9 Ağustos 1969'da, Manson ailesinden 5 kişi, yönetmen Roman Polanski'nin evine girdi ve hamile eşi aktris Sharon Tate ile birlikte 4 kişiyi katlettiler.
9
Manson'un ailesinin en acımasız üyelerinden olan Susan Atkins, aktris Sharon Tate'i tam 16 yerinden bıçaklayarak öldürdü ve karnındaki bebeği bıçağıyla çıkardı. Bu cinayet, tüm insanlığa utanç vermişti.
10
Kabus aile, bunlarla yetinmeyip Himman ve Labianca ailelerini de katletti.
11
Bu akılalmaz cinayetler ortaya çıktıktan sonra Charlies Manson, 1969 yılında tutuklanarak, idamla yargılandı ancak daha sonra cezası ömür boyu hapise çevrildi.
12
1969 yılından beri hapiste olan acımasız katil, 2017 yılının Kasım ayında kaldırıldığı hastanede öldü.
13
Akıllarda Manson'un şu sözleri kaldı: Bana tepeden bak, bir ahmak göreceksin. Bana aşağıdan bak, efendini göreceksin. Bana direkt bak, kendini göreceksin...
Haber Yayın Tarihi : 26.03.2019 10:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim İnsanları Açıkladı: Köpekler Sakallı Erkeklerden Daha Temiz Paskalya Bayramı'nı Kutlayan İngiliz Gençleri, Eğlencenin Dozunu Fena Kaçırdı! Festivalde Kendinden Geçen Ünlü Fenomen, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu! İngiliz Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Yüzyılın En Ünlü Diktatörü Olan Hitler'in, Hiç Bilinmeyen Fotoğrafları Ortaya Çıktı!