Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek - Son Dakika

Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek

27.02.2021 08:58

Hindistan'da yaşayan öğretmen Shabnam Ali, 2008 yılında sevgilisinden hamile kaldı. Sevgilisi ile evlenmek isteyen Shabnam, evliliğine karşı çıkan ailesinden yedi kişiyi öldürdü. Ailesini katleden Shabnam Ali'ye idam cezası verildi.

1
Shabnam isimli kadın sevgilisi Saleem ile beraber annesini, babasını, iki kardeşini, yengesini ve on aylık bebeği öldürdü.
2
Sevgilisi ile beraber cinayeti işlediği zaman hamile olan ve daha sonra hapishanede bir erkek çocuğu dünyaya getiren Shabnam'a 2010 yılında ölüm cezası verildi. Ceza, yüksek mahkeme tarafından onandı.
3
Shabnam, çocuğuna bakmak zorunda olduğunu bu nedenle idam cezasının kaldırılmasını istedi. Avukatı aracılığı ile 2015 ve 2020 yılları arasında idam cezasının kaldırılması için mahkemeye başvurdu.
4
Mahkeme, idam cezasının kaldırılması talebini reddetti.
5
İdam cezası onaylanan Shabnam, işlemler tamamladıktan sonra idam edilecek. Şuan 12 yaşında olan Shabnam'ın oğlu da annesinin affedilmesini istiyor.
6

Son Dakika Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı