Son Dakika Haberleri: Hamile Keçinin Doğumu Halkı Panikletti! Yavru: Yarı İnsan, Yarı Domuz

Hamile Keçinin Doğumu Halkı Panikletti! Yavru: Yarı İnsan, Yarı Domuz

20 gün önce

Filipinler'de bir keçinin doğurduğu yavru tüm halkı panikletti. Keçiden yarı insan yarı domuz görünümlü bir canlı doğdu.

1
Filipinler'in Sultan Kudarat şehrindeki küçük bir çiftlikte, bir keçinin doğumu haberlere konu oldu.
2
40 yaşındaki çiftçi Josephine Repique, Sultan Kudarat'taki küçük çiftliğinde yaşayan keçisinin doğumuyla şoke oldu.
3
Yavruyu görenler ters giden bir şeylerin olduğunu hemen anladı. Ve telefonlara sarıldı.
4
Josephine Repique, "Tüm komşularımız evimize üşüştü. Yavrunun ne olduğunu kimse bilmiyor ama o bir keçi değil. Ürkütücü. Eğer uğursuzluk getirirse olacaklardan hepimiz endişeliyiz" dedi.
5
Yarı domuz, yarı insan canlı, köyde paniğe yol açtı. Konuyla ilgili uzmanlar tarafından açıklama yapıldı.
6
Keçi, bir tür sağlık sorunundan muzdarip olduğu için yarı insan yarı keçi görünümlü bir canlı doğurdu. Filipinler Üniversitesi Hayvan Bilimleri Enstitüsü'nden Dr. Agapita Salces , "Bu bir genetik mutasyon vakasıdır. Annenin sivrisinek ısırıklarından gelen Rift Vadisi ateşi adı verilen hastalığı, bebeğin gelişimindeki bozulmaya neden olmuş olabilir." dedi.
7
Bu doğum, sosyal medyada da birçok benzetme ve tartışmaya da yol açtı. Bunlardan biri de bu tuhaf deniz yaratığı oldu. Benzeten kişiler "Bakın işte! Onun cildi de böyle solgun ve parlaktı." dedi.
8
Bir diğer benzetme ise çizgi film karakteri Dragonball oldu. Çoğu vatandaş ise böyle bir şeyle dalga geçilmeyeceğini söyleyip öfke yağdırdı. "Herhangi bir şekil veya formda doğan bebek keçi ile dalga geçmeniz büyük günah!" diye uyarılarda bulundu.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

11 Eylül ve DEAŞ'ı Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri! Bakın Neler Olacak iPhone'la Banyoya Giren Dövüş Sanatları Şampiyonu Feci Şekilde Can Verdi! Bu Ülkede Anneler, Düğün Gecesi Kızlarının Bekaretini Kaybetmelerini İzliyor Kameralar Önünde 'Arkadaşımın Aşkısın' Dedirten Ünlüler! Bu Şirketin Çalışanları Uyuyarak Ekstradan 3 Bin Lira Kazanıyor!