Hamile model Ashley Graham'dan olay paylaşım! Eşine çıplak poz verdi - Son Dakika

Hamile model Ashley Graham'dan olay paylaşım! Eşine çıplak poz verdi

21.12.2019 11:13

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından hamile olduğunu duyuran ABD'li model Ashley Graham, eşi Justin Ervin'e çıplak poz verdi.

1
Bir dönem çarpıcı açıklamarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Graham, ''Mutlu evliliğin sırrı nedir?'' sorusuna verdiği yanıtla herkesi şaşırtmıştı.
2
Geçtiğimiz aylarda 9 yıllık eşi Justin Ervin ile bebek beklediğini duyuran 32 yaşındaki ünlü model Ashley Graham, Instagram hesabından paylaştığı hamilelik pozuyla adından söz ettirdi.
3
Hamileliğinin son aylarında olan güzel model, Instagram hesabından, kocası Justin Ervin'e çıplak poz verdiği kareleri paylaştı.
4
Sıra dışı açıklamarıyla magazin gündeminden düşmeyen ABD'li büyük beden modelin çıplak paylaşımına, kısa sürede binlerce beğeni yağdı.
5
Eşi Justin Ervin ile bir kilisede tanıştığını söyleyen Graham'ın yanıtı şöyleydi: ''Her zaman ilişkiye girin. O an öyle hissetmeseniz bile, sadece cinsel ilişkiye girin. Cinsel ilişkiye girmediğimiz zamanlarda birbirimize aksi davrandığımızı fark ettim. Eşim ve ben bir sorun olduğunda 'haydi cinsel ilişkiye girelim' diyoruz ve sonrasında bakıyoruz ki o harika halimize geri dönmüşüz''
6
''Gerçek aşkı bulmak için New York'un yarısıyla yattım'' diyen kıvrımlı model, erkeklerin istediklerini aldıktan sonra çok değiştiğini, sırf bu yüzden eşi Justin ile evlenene dek beraber olmadığını anlatmıştı.
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Hamile model Ashley Graham'dan olay paylaşım! Eşine çıplak poz verdi - Son Dakika


Advertisement