Hamile numarası yapan kadın, arkadaşını boğup cesedini arabasının bagajında sakladı - Son Dakika

Hamile numarası yapan kadın, arkadaşını boğup cesedini arabasının bagajında sakladı

07.01.2020 15:13

Üç çocuk annesi Heidi Broussard, yeni doğmuş bebeği ile birlikte bir süredir kayıptı. Heidi'nin cesedi, en yakın arkadaşının otomobilinin bagajından çıktı. Arabadan gelen dayanılmaz kötü kokular korkunç cinayeti ortaya çıkardı.

1
Dehşete düşüren olay, ABD'nin Teksas eyaletindeki Houston kentinde meydana geldi.
2
Magen Fieramusca
Magen Fieramusca
En yakın arkadaşı, otomobilinde ölü bulunan 33 yaşındaki Magen Fieramusca, adam kaçırmak ve delil karartmak suçlarıyla yargılanıyor.
3
Heidi, yeni doğmuş bebeği Margot ile bir süredir kayıptı.
4
Heidi Broussard adlı genç kadın, yakın arkadaşı Magen Fieramusca'ya ait otomobilde, boğulmuş bir şekilde bagajda bulundu.

5
Heidi'nin bebeği Margot.
6
Dini bir grup toplantısında 10 yıl önce tanışan ve çok yakın arkadaş olan Heidi ile Megan, aynı zamanalarda hamile kalmış ve yakın dönemde doğum yapacaktı.

7
Magen'ın, yakın arkadaşı Heidi'nin bebeğini çalarak, bebeğinin babası olduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Christopher Green'e götürmeyi planladığı ortaya çıktı.
8
Christopher Green'e polis tarafından iki çocuk annesi Heidi Broussard'ın yeni doğmuş bebeği Margot'ın fotoğrafı gösterildi.
9
Green ise bu bebeğin babasının kendisi olduğunu, en azından eski sevgilisi Magen Fieramusca tarafından kendisine bu yönde bilgi verildiğini söyledi.
10
Ancak Magen Fieramusca'nın korkunç planı daha sonra deşifre oldu. 33 yaşındaki Fieramusca'nın aslında hiç hamile kalmadığı, onun yerine hamile numarası yaptığı ortaya çıktı.
11
Korkunç gerçek ise Magen Fieramusca'nın Nissan Versa marka otomobilinden dayanılmaz kokular gelmesiyle ortaya çıktı.
12
ABC News'un aktardığına göre Magen Fieramusca, arkadaşını kaçırdıktan sonra boğarak öldürdü ve arabasının bagajına sakladı.
13
Cani arkadaş, öldürmek ve bebeğini çalmak suçlarının yanı sıra delil karartmak suçundan da yargılanıyor. Broussard'ın nişanlısı Shane Carey, polise yaptığı açıklamada Fieramusca'nın kendisine 8 ya da 9 Aralık tarihinde doğum yaptığını söylediği, ancak hangi hastanede doğum yaptığını bilmediğini ve bebeği eve götürdüğünü söylediğini aktardı.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Hamile numarası yapan kadın, arkadaşını boğup cesedini arabasının bagajında sakladı - Son Dakika


Advertisement