Hamile kadın, vücudunu boyayarak kendini etkileyici sanat eserine çevirdi - Son Dakika

Hamile kadın, vücudunu boyayarak kendini etkileyici sanat eserine çevirdi

12.02.2021 09:14

Hamile kadınların vücutlarını boyayarak gerçek gibi görünen hayvan şekillerine çeviren 33 yaşındaki Alman vücut sanatçısı Gesine Marwedel, hamile kalınca karnını etkileyici bir sanat eserine çevirdi.

1
Boyama sanatını kendi vücudu üzerinde sergileyen Gesine, gerçekten ayrılması imkansız olan kuş, tavşan, gergedan ve at figürlerine çevirdi.
2
Gesine, pandemi nedeniyle hamilelik foto çekimi yapmayınca eline boya fırçasını alıp hamileliğini sanat eserine çevirdi.

3
Yaptığı hayvan figürlerini gerçekten hayvanlardan ayırt etmenin nerdeyse imkansız olduğunu söyleyen Gesine, vücudu üzerinde çizdiği tüm hayvanların gerçek hayatta kendisinin favori hayvanlar olduğunu söyledi.
4
Şu ana kadar çok sayıda kadının vücudunu hayvan figürüne çevirdiğini ve çalışmalarını şu ana kadar hiçbir şekilde olumsuz tepki almadığını söyleyen Gesine, pandemi dolayısıyla hamilelik çekimi yapamadığını ve vücudunu boyayacak kimse bulamadığını bu nedenle kendi elleri ile vücudunu boyadığını söyledi.
5
Gesine, her bir figür için 12 saat harcadığını söyledi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Hamile kadın, vücudunu boyayarak kendini etkileyici sanat eserine çevirdi - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı 400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı