Son Dakika Haberleri: Hamileliğini Öğrendikten Bir Gün Sonra Doğum Yaptı

Hamileliğini Öğrendikten Bir Gün Sonra Doğum Yaptı

3 yıl önce

1
26 yaşındaki kadın, adeti gecikince 6 gebelik testi yapmasına rağmen hepsi negatif çıktı. Doktorlar, 2 aylık hamile olduğunu söyledikten 24 saat sonra sancılanan kadın, düşük yaptığını zannederken büyük bir şok yaşadı.

2
Amerika'da Amanda Francis isimli kadın, iki aylık hamile olduğunu öğrendikten 24 saat sonra doğum yaptı. The Sun'ın haberine göre 26 yaşındaki Amanda, adeti gecikince 5 ayda 6 gebelik testi yapmasına rağmen hepsi negatif çıktı.

3
Hamileliğinden habersiz işte fazla mesai yapan, 8 aylık hamileyken kaya tırmanışı yapan ve hatta merdivenlerden düşen Amanda, kendini sadece biraz şişkin hissediyordu. Genç anne, duygularını şu sözlerle anlattı:

"Doğum yapmaktan korkuyordum ancak her zaman çocuk sahibi olmak istiyordum. Hamile olduğumu öğrendiğimde şoke oldum. Bu kadar ani gelişeceği aklımın ucundan geçmezdi."

4
Rutin doktor kontrolüne gittiğinde kan testi yapılan Amanda'ya 2 aylık hamile olduğu söylendi. Hamileliğin şoku yetmezmiş gibi sadece 24 saat sonra doğum sancıları başladı. Düşük yaptığını sanan genç kadın hastaneye gittiğinde ultrasona alındı. Kötü haberi duymayı beklerken doğumun başladığını duyunca bir şok daha yaşadı. Sezaryene alınan Amanda, sağlıklı bir şekilde oğlunu kucağına aldı.


5Haber Yayın Tarihi: 14.12.2016 09:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Bambaşka biri oldu