Hamileyken Girdiği Komadan Çıkınca Hayatının Şokunu Yaşadı - Son Dakika

Hamileyken Girdiği Komadan Çıkınca Hayatının Şokunu Yaşadı

3 yıl önce

1

Komadan uyanması beklenmeyen hamile kadın uyanarak herkesi şaşırtırken kendisi de hayatının şokunu yaşadı.

2
Rachael Tennant isimli 28 yaşındaki kadın 5 aylık hamileyken domuz gribi ve zatürre ile hastaneye kaldırıldı. Nefes almakta güçlük çeken kadını ve bebeğini kurtarmak için yoğun bir çaba harcayan doktorlar, suni koma başlattı.

3
İlk başta bebeğin anne karnında ölmüş olabileceğinden korkuldu ancak 5 buçuk ayı doldurduğunda hala komada olan kadının suyu geldi.

510 gramla dünyaya gelen küçük Esmay, acilen bebek ünitesine alındı. Aileye annenin ve bebeğin yaşama ihtimallerinin çok düşük olduğu söylendi. Ancak 30 günün sonunda bir mucize gerçekleşti.

4
Rachael kendine geldi. Komadan uyanarak herkesi şaşırtan Rachael, bebeği olduğunu öğrenince en büyük şoku kendisi yaşadı.

5
Mucize eseri annesinden sonra Esmay de hayata tutundu. 3 ay sonra hastaneden çıktı. Ailesi şimdi Esmay'in birinci doğum gününü kutlamaya hazırlanıyor.


6
Rachael Tennant isimli 28 yaşındaki kadın 5 aylık hamileyken domuz gribi ve zatürre ile hastaneye kaldırıldı. The Sun'da yayınlanan habere göre nefes almakta güçlük çeken kadını ve bebeğini kurtarmak için yoğun bir çaba harcayan doktorlar, suni koma başlattı.

Haber Yayın Tarihi: 13.03.2017 10:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Hababam Sınıfı'nda Damat Ferit'in çocuk sahnesindeki hata yıllar sonra fark edildi! Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü

Son Dakika Haberleri