Hamileyken Girdiği Komadan Çıkınca Hayatının Şokunu Yaşadı - Son Dakika

Hamileyken Girdiği Komadan Çıkınca Hayatının Şokunu Yaşadı

13.03.2017 10:08

1

Komadan uyanması beklenmeyen hamile kadın uyanarak herkesi şaşırtırken kendisi de hayatının şokunu yaşadı.

2
Rachael Tennant isimli 28 yaşındaki kadın 5 aylık hamileyken domuz gribi ve zatürre ile hastaneye kaldırıldı. Nefes almakta güçlük çeken kadını ve bebeğini kurtarmak için yoğun bir çaba harcayan doktorlar, suni koma başlattı.

3
İlk başta bebeğin anne karnında ölmüş olabileceğinden korkuldu ancak 5 buçuk ayı doldurduğunda hala komada olan kadının suyu geldi.

510 gramla dünyaya gelen küçük Esmay, acilen bebek ünitesine alındı. Aileye annenin ve bebeğin yaşama ihtimallerinin çok düşük olduğu söylendi. Ancak 30 günün sonunda bir mucize gerçekleşti.

4
Rachael kendine geldi. Komadan uyanarak herkesi şaşırtan Rachael, bebeği olduğunu öğrenince en büyük şoku kendisi yaşadı.

5
Mucize eseri annesinden sonra Esmay de hayata tutundu. 3 ay sonra hastaneden çıktı. Ailesi şimdi Esmay'in birinci doğum gününü kutlamaya hazırlanıyor.

6
Rachael Tennant isimli 28 yaşındaki kadın 5 aylık hamileyken domuz gribi ve zatürre ile hastaneye kaldırıldı. The Sun'da yayınlanan habere göre nefes almakta güçlük çeken kadını ve bebeğini kurtarmak için yoğun bir çaba harcayan doktorlar, suni koma başlattı.

Son Dakika Hamileyken Girdiği Komadan Çıkınca Hayatının Şokunu Yaşadı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor