Hande Ataizi'nin Oğlu Hangi Dini Seçecek? - Son Dakika

Hande Ataizi'nin Oğlu Hangi Dini Seçecek?

1
İki yıl önce Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey'le nikah masasına oturan ve eylül ayında anne olan Hande Ataizi, çocuğun diniyle ilgili spekülasyonlara son noktayı koydu.

2
Oğlu Aslan Leon'un sünnet olmasından sonra ortaya atılan ''Müslüman mı olacak, Hıristiyan mı?'' sorularına tepki gösteren Ataizi, ''Oğlum dinini kendi seçecek'' dedi: ''Biz geleneklerine bağlı bir aileyiz. 40'ında Mevlit de okuttuk, adını kulağına da okuduk, sünnet de yaptırdık. Ama ben Müslümanım, babası değil, o yüzden oğlumuz istediğini seçme hakkına sahip.

3
Bu kararı ona bırakacağız. Hangi dine yakın hissederse onu seçer. Ayrıca benim için önemli olan hangi dini seçeceği değil, Allah inancı taşıyan hayırlı bir evlat olması.'' dedi.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 06.11.2014 09:33

Son Dakika Hande Ataizi'nin Oğlu Hangi Dini Seçecek? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı