Hande Erçel'in hamile ablasıyla verdiği pozlar Instagram'ı yıktı geçti! - Son Dakika

Hande Erçel'in hamile ablasıyla verdiği pozlar Instagram'ı yıktı geçti!

14.10.2019 12:25

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in, hamile ablası Gamze Erçel'le verdiği pozlar, Instagram'ı yıktı geçti. Erçel'in paylaşımına, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı.

1
Ünlü oyuncu Hande Erçel, hamile ablası Gamze Erçel ile verdiği sıcak pozları, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

2
Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı Caner Yıldırım ile dünyaevine giren Gamze Erçel, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurarak sevenlerine müjdeyi vermişti.

3
Hande Erçel, anne olmak için gün sayan ablasıyla verdiği pozlarla, yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.
4
Güzel oyuncu, fotoğrafın altına, "İki bebek + ben. Ablacığım..." notunu düştü.
5
Takipçileri, Erçel'in paylaşımına, ''Üç bebek görüyorum ben'', ''Mükemmelsiniz siz'' ve ''En tatlı abla kardeş'' yorumunu yaptı.
6
7
8
9

Son Dakika Hande Erçel'in hamile ablasıyla verdiği pozlar Instagram'ı yıktı geçti! - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti