HANEFİ AVCI Resimleri

Hanefi Avcı Resimleri

 • 15.05.2015 17:00 Hanefi Avcı: Yapının Devlet İçindeki Zararını Anladık Hanefi Avcı: Yapının Devlet İçindeki Zararını Anladık Devrimci Karargah Örgütü'ne yardım etmek iddiasıyla 4 yıl cezaevinde tutulan ve geçen yıl tahliye edilen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yazdığı 'Cemaat'in İflası Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer' adlı ikinci kitabının imza günü için Gaziantep'e geldi.
 • 10.05.2015 14:54 Devlet İçi Yapılanmalar ve Mücadele Devlet İçi Yapılanmalar ve Mücadele" Panelinde Çarpıcı İddialar 4. Malatya Anadolu Kitap Fuarı kapsamında “Devlet içi yapılanmalar ve mücadele” konulu panele, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun ve Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan katıldı.
 • 28.04.2015 10:13 Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcıya Sert Tepki Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcıya Sert Tepki Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın son kitabında Muhsin Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu helikopterin düşmesini 'Bir kazayı suikaste çevirdiler, cinayete çevirdiler’ şeklindeki iddialarına ailenin avukatı ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun bacanağından sert tepki geldi.
 • 24.04.2015 17:30 Hanefi Avcı, Cemaat'in İflası Kitabıyla İlk Kez İzmir Fuarında Hanefi Avcı, Cemaat'in İflası Kitabıyla İlk Kez İzmir Fuarında Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yeni kitabı “Cemaat’in İflası Hoca’nın Ayağının Kaydığı Yer” kitabıyla ilk defa 20. İzmir Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşurken "İlk kitabın devamı niteliğinde bir kitap. Kitapta mevcut olan bitenin birazcık daha farklı bir bakış ve farklı yorumlama biçimlememiz var. Kendi mesleğim ve geçmişim itibarı ile olayların birazcık soruşturma safhasında bulunmuş biri olarak olan bitene bir de o gözle baktım’’ dedi.
 • 24.04.2015 16:47 Hanefi Avcı İzmir'de Okurlarıyla Buluştu Hanefi Avcı İzmir'de Okurlarıyla Buluştu Eskişehir eski Emniyet Müdürü ve 'Haliç'te Yaşayan Simonlar' kitabıyla tartışılan Hanefi Avcı, yeni kitabı 'Cemaat'in İflası/ Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer' adlı ikinci kitabının tanıtımı için geldiği İzmir'deki kitap fuarında basın açıklaması yaptı.
 • 23.04.2015 14:45 Avcı, Yeni Kitabını Tanıttı Avcı, Yeni Kitabını Tanıttı "haliç'te Yaşayan Simonlar" kitabıyla çok tartışılan Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı"nın yeni kitabı "Cemaat'in İflası / Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" in tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.
 • 10.03.2015 13:36 Gazi Olayları Davasının Avukatlarından Hanefi Avcı'ya Çağrı Gazi Olayları Davasının Avukatlarından Hanefi Avcı'ya Çağrı Gazi Olayları'nın 20. yıldönümü öncesi, olayların başladığı yerde açıklama yapan davanın avukatları, olayların 'kara kutusu' olarak nitelendirdikleri dönemin İstihbarat Daire Başkanı Hanefi Avcı'ya çağrı yaparak, "Bildiklerini anlat" dediler.
 • 30.09.2014 19:27 Fotoğraflar / Hanefi Avcı, Dinleme Kasetleri İddialarına Cevap Verdi Fotoğraflar / Hanefi Avcı, Dinleme Kasetleri İddialarına Cevap Verdi Devrimci karargah ve Oda TV davalarından tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, makam odasında dinleme kasetlerinin bulunduğu iddialarına, Taksim'de bir otelde düzenlediği basın toplantısı ile yanıt verdi.
 • 19.07.2014 12:51 Hanefi Avcı, İddianamedeki Park Cafe'de Hanefi Avcı, İddianamedeki Park Cafe'de Devrimci Karargah davasında tutuklu yargılanırken bir süre önce tahliye edilen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, iddianamede örgütünün buluşma yeri olarak değerlendirilen Mersin'deki Park Cafe'de, 12 Eylül döneminde sorgusuna katıldığı Necdet Kılıç ve Necati Emgilli ile buluştu.
 • 25.06.2014 16:55 Hanefi Avcı Kck'dan Yatanların 4'te 3'ü İşlemeyenlerden Oluşuyor Hanefi Avcı Kck'dan Yatanların 4'te 3'ü İşlemeyenlerden Oluşuyor Devrimci Karargah Örgütü'ne yardım etmek suçundan 15 yıl 4 ay hapis cezası alan ve Anayasa Mahkemesi'nin hakkında ihlal kararı ile Yargıtay 9'uncu Ceza Dairesi tarafından tahliye edildikten sonra ailesinin oturduğu Gaziantep'e gelen Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Türkiye'de en büyük kriz ve sebebinin yargı olduğunu söyledi.
 • 24.06.2014 19:36 Bakan Eroğlu'dan Hanefi Avcı'ya Geçmiş Olsun Dileği Bakan Eroğlu'dan Hanefi Avcı'ya Geçmiş Olsun Dileği Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Hanefi Avcı'dan söz ederken, cezaevinden geçtiğimiz günlerde tahliye olan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’yı da anarak geçmiş olsun diledi.
 • 23.06.2014 23:22 Hanefi Avcı, Gaziantep'te Ailesi ile Buluştu Hanefi Avcı, Gaziantep'te Ailesi ile Buluştu Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı tahliye olduktan sonra geldiği Gaziantep'te ailesiyle buluştu.
 • 23.06.2014 22:06 Hanefi Avcı'nın Annesinden Sitem Dolu Sözler Hanefi Avcı'nın Annesinden Sitem Dolu Sözler Memleketi Gaziantep'e giden Hanefi Avcı'yı karşılayan annesi "Oğlumu düşmanlarla yatırdılar." diyerek sitem etti.
 • 25.02.2011 14:05 İşte Avcı Kasetleri İşte Avcı Kasetleri
 • 28.09.2010 12:28 Hanefi Avcı Gözaltına Alındı Hanefi Avcı Gözaltına Alındı