Hangi Burç Yatakta Ne Bekliyor? - Son Dakika

Hangi Burç Yatakta Ne Bekliyor?

20.08.2014 19:38

1
Burçlarımıza göre cinsel beklentilerimizin farklı olduğunu biliyor muydunuz? İşte burç ve cinsiyetlere göre, partnerimizden yatakta beklediklerimiz...

2
KOÇ KADINI: Yatakta konuşkan ve hatta esprilidir. Çoğunlukla kendi hazzını ön planda tutar ve yönetimi elden bırakmak istemez.

3
KOÇ ERKEĞİ: Son derece ateşlidir. Yatakta kendine aşırı güvenir, farklı deneyimlere açıktır. Zaman zaman onu biraz aceleci bulabilirsiniz!

4
BOĞA KADINI: Sadık ve tek eşli bir partnerdir. Kendisine dokunulmasına bayılır. Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız birleşmeniz o kadar tutkulu olacaktır.

5
BOĞA ERKEĞİ: Yatakta güçlü olduğunu hissettirmeye bayılır. Sözleri ve komutlarıyla iplerin kendi elinde olduğunu hissettirir.

6
İKİZLER KADINI: Yatakta flört oyunlarına bayılır! Her seferinde başka biriyle oluyormuşsunuz hissi yaşatır. Ancak kendisi üzerinde kontrol kurulmasını pek sevmez. Hazza ulaşmak için onu özgür bırakmalısınız.

7
İKİZLER ERKEĞİ: Tek gecelik ilişkilere yatkındır. Aynı zamanda birden çok şeyle ilgilenebilme potansiyeline sahip olduğundan size farklı deneyimler yaşatabilir.

8
YENGEÇ KADINI: Romantik sözlerle başlayıp kendisini arzuladığınızı dile getiren cümlelerle devam ederek onu deliye çevirebilirsiniz! Duyguları ne kadar yoğun olursa seks hayatı da o denli hareketli olur.

9
YENGEÇ ERKEĞİ: Basit cinsel maceralar hiç ona geri değil! Aşk ve alışkanlıkları onun için seksin ayrılmaz bir parçası. Kırılgan olduğunu unutmayın ve yatakta çok fazla yönlendirmeye kalkmayın!

10
ASLAN KADINI: Cinsel istekliliğini göstermekten ve ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Doğası gereği iplerin her zaman elinde olmasını ister.

11
ASLAN ERKEĞİ: Aşk oyunlarında gerçek bir ustadır. Ne istediğini çok iyi bilir ve elde etmekte pek zorlanmaz. Zaten bir girişimden sonra 'hayır" yanıtını aldıysa o insandan hemen uzaklaşır.

12
BAŞAK KADINI: Soğuk ve mesafeliymiş gibi görünse de yatakta oldukça aktiftir. Mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olduğu için ani maceralardan hoşlanmayabilir.

13
BAŞAK ERKEĞİ: Tek eşliliği tercih eder. Güzel kokulu kadınlara karşı koyamaz. Ufak detaylar onun uyarılmasında büyük rol oynayabilir.

14
TERAZİ KADINI: Sekse düşkün olsa da birlikte olacağı kişiyi öncesinde iyi tanımak ve güvenmek ister. Estetik duygusu çok gelişmiş olduğundan atletik vücutlu erkeklerden hoşlanır.

15
TERAZİ ERKEĞİ: Yatakta yönetmeyi seven kadınlara bayılır. Estetik duygusu gelişmiştir. Sıra dışı iç çamaşırlarla baştan çıkartabilirsiniz.

16
AKREP KADINI: Akrep kadınına göre cinsellik olmadan aşk olamaz. Son derece tutkuludur. Cinsel gücü yüksek olduğundan partnerinde de bu özelliği arar.

17
AKREP ERKEĞİ: Seks onun için hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Cinsel çekiciliği yüksektir. Bolca fantezi kurar ve bunları partneriyle paylaşır. Her an her yerde uyarılabilir.

18
YAY KADINI: Sekste macerayı sever! İstenildiğini bilmek onu en çok tahrik eden şeydir. Kulağına fısıldayacağız davetler onu harekete geçirmek için yeterlidir.

19
YAY ERKEĞİ: Farklı insanlarda farklı güzellikler bulabileceğinden tek bir kişiye bağlanması zordur. Farklı deneyimlere açıktır, seks sırasında konuşmanız onu tahrik edecektir.

20
OĞLAK KADINI: Cinsellikte baskın rolü üstlenmekten hoşlanır. İstendiğini hissetmek onu tahrik eder.

21
OĞLAK ERKEĞİ: Düzenli cinsel yaşamdan hoşlanır. Ne kadar tutkulu olursa olsun her zaman tek eşliliği tercih eder.

22
KOVA KADINI: Sekste ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Partnerinin isteklerine karşı duyarlıdır.

23
KOVA ERKEĞİ: Seks onun için bir ihtiyaç... Yatakta özgürlüğüne düşkün bu erkeğin tek bir eşe sadık kalması oldukça zor.

24
BALIK KADINI: Gizemli görünüşüyle karşı cinsin ilgisini kolayca çeker. Empati duygusu gelişmiştir ve kendisi istesiz olsa bile "hayır" demez.

25
BALIK ERKEĞİ: Yatakta duygusal paylaşımlara önem verir. Fantezi dünyası oldukça gelişmiştir. Ayak fetişizmine en çok Balık erkeklerinde rastlanır.

Son Dakika Hangi Burç Yatakta Ne Bekliyor? - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement