Hangi dizi ne kadar popüler? 1 - 9 Mart tarihlerinde en çok haberi yapılan, en çok konuşulan diziler! - Son Dakika

Hangi dizi ne kadar popüler? 1 - 9 Mart tarihlerinde en çok haberi yapılan, en çok konuşulan diziler!

09.03.2020 18:27

Habermetre, Türkiye'nin en büyük haber bankası olarak, 1 - 9 Mart tarihleri arasında hangi dizi ne kadar takip edilmiş, hakkında kaç haber çıkmış, ne kadar okunmuş ve manşette kalma sürelerine kadar birçok alanda analiz yaparak okuyuculara sunuyor. Peki, hangi dizi ne kadar okunmuş? İşte, diziler hakkında yapılan haberler ve ayrıntıları...

1
İnsansız haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, dizilerin haberlerini analiz ediyor! Buna göre hangi yayıncıda, konuyla ilgili kaç haber olduğuna ve ne kadar okunduğuna, manşet sürelerine kadar tüm ayrıntılara ulaşmak mümkün. Diziler hakkında yapılan, en çok okunan popüler haberler, Twitter'da kaç defa paylaşıldığı okuyuculara sunuldu.
2
Afili Aşk
Afili Aşk
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Afili Aşk, 221 bin 217 okunma sayısına sahip, hakkında diğer dijital yayın organları da dahil olmak üzere 98 haber yayımlandı. 3 sitede manşete çıkarken, toplamda 19 saat de manşetteki yerini korudu.
3
Arka Sokaklar
Arka Sokaklar
Uzun süredir ekranda bulunan dizi hakkında 1 - 9 Mart tarihleri arasında 30 haber yayımlandı, sadece 1 sitede manşete çıktı ve 13 saat manşette kaldı. 79. bin 420 okunma sayısına ulaştı. 10 haberde anasayfada yer edindi.
4
Babil
Babil
Başrollerinde Halit Ergenç Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı Babil hakkında söz konusu tarihlerde 36 haber paylaşıldı. Toplam 22 bin 189 okunma elde etti v eiki defa da Twitter'da paylaşıldı.
5
Baraj
Baraj
30 bin 720 okunma sağladı, 31 haber yapıldı, 3 kez Twitter'da paylaşıldı ve 10 haberde anasayfada bulundu.
6
Benim Adım Melek
Benim Adım Melek
1 - 9 Mart günleri arasında hakkında 14 haber yapıldı. 17 bin 156 okunma yakalarken, bir defa Twitter'da paylaşıldı, 7 haberde anasayfada bulundu.
7
Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova
8
Çukur
Çukur
9
Doğduğun Ev Kaderindir
Doğduğun Ev Kaderindir
10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
11
Hekimoğlu
Hekimoğlu
12
Hercai
Hercai
13
Hizmetçiler
Hizmetçiler
Kanal D'nin yeni dizisi Hizmetçiler, 165 haber ile rekor kırdı. 7 defa Twitter'da paylaşıldı, 1 sitede manşette yer aldı, 255 bin 519 okunma yakaladı, 21 saat manşette durdu.
14
Jet Sosyete
Jet Sosyete
15
Kuruluş Osman
Kuruluş Osman
16
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
17
Mucize Doktor
Mucize Doktor
18
Öğretmen
Öğretmen
19
Ramo
Ramo
20
Şampiyon
Şampiyon
21
Savaşçı
Savaşçı
22
Sefirin Kızı
Sefirin Kızı
23
Tutunamayanlar
Tutunamayanlar
24
Vuslat
Vuslat
25
Yasak Elma
Yasak Elma
26
Zalim İstanbul
Zalim İstanbul
27
Zemheri
Zemheri
28
Zümrüdüanka
Zümrüdüanka

Son Dakika Hangi dizi ne kadar popüler? 1 - 9 Mart tarihlerinde en çok haberi yapılan, en çok konuşulan diziler! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement