Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti - Son Dakika

Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti

22.04.2021 11:09

Kırıma bağlı Kropotkine köyünde yaşayan 44 yaşındaki Aleksandr Pilipenko, kendisinden boşanmak isteyen eşinin 5 yaşındaki kızı Daria Pilipenko'yu istismar ettikten sonra küvette boğarak öldürdü. Acılı anne olanlar sonrası akıl hastanesine yatırıldı.

1
Pilipenko isimli cani, kendisinden boşanmak isteyen 23 yaşındaki eşi Yekaterina Pilipenko'nun kızını banyo yapmadan önce istismar edip küvette boğduktan sonra kızı köyün dışında bir yere gömdü.

2
Katil zanlı daha sonra polise kızın kaybolduğu ihbarında bulundu. İki saat sonra ise polise kızı öldürdüğünü itiraf etti.
3
Dedektifler, 23 yaşındaki Yekaterina'nın şiddetli geçimsizlik ve aile içi şiddet nedeniyle kocasından boşanmak istediğini söyledi.
4
2019 yılında yaşanan cinayet sonrası anne, uzun süre hastanede psikolojik tedavi altına alındı ve hala tedavisi devam ediliyor.
5
Pazartesi günü görülen davada Pilipenko'ya müebbet hapis cezası verildi.

Son Dakika Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (20)
  • O..: Allahın gazabını en ağır şekilde yasar inşallah.masum küçücük bir meleğe dokunmak kimin haddine akıl alır gibi değil kadının yerinde olsam adamı delik deşik ederdim he bide tabi boşandıktan sonra erkek arkadaş yok aynı evde çocuk büyütmek akıl alır işler değil Cevap Yaz 71 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement