Son Dakika Haberleri: Hapse Girmekten Son Anda Kurtuldu

Hapse Girmekten Son Anda Kurtuldu

10 yıl önce

1
Dünyaca ünlü Hollywood güzeli, Türk askeri üssüne girerken “gözaltına” alındı. Hollywood'un genç yeteneklerinden, Maxim ve FHM dergileri tarafından dünyanın en seksi kadınlarından biri olarak gösterilen, One Tree Hill dizisinin yıldızı Sophia Bush, Türkiye'de neredeyse askerler tarafından tutuklanacağını, İngiliz Contactmusic internet sitesine anlattı.
2
Eski ABD başkanı George W. Bush ile bir akrabalığı bulunmayan 27 yaşındaki çekici yıldız, geçen aylarda film çekimleri arasında tatile Türkiye'ye geldiğini, fotoğraf çekmek için kendisini doğaya attığını ancak çektiği yerler arasında askeri üsler de olunca başının derde girdiğini anlattı. Bush, “Ben fotoğraf çekerken yanıma birden subaylar ve askerler geldi. Bir subay kendisini tanıttı ve kameramı istedi. Ben de ona ‘Neden' diye sordum.
3
Bana dağda bazı bölgelerin fotoğraflarını çekemeyeceğimi söyledi. Ben de ”Tamam, fotoğrafları silerim“ dedim. Beni hapishaneye atmakla tehdit edince, kameramı ona vererek hemen bölgeden ayrıldım” dedi. Contactmusic sitesine göre, Sophia Bush son filminin çekimleri için Almanya ve Türkiye arasında mekik dokuyordu ancak olay da nerede gerçekleştiği açıklanmadı.
4
Sophia Bush, olayı “Subay bana 'Bak kameranın bana vermezsen, hapishaneye girersin' dedi, ben de 'Tamam al, senin olsun' dedim” sözleriyle anlattı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 12.05.2010 03:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor