Son Dakika Haberleri: Hard Rock Cafe Istanbul Büyük Açılış Partisi Gerçekleşti

Hard Rock Cafe Istanbul Büyük Açılış Partisi Gerçekleşti

6 yıl önce

Müzik tutkunları bu organizasyonda bir araya geldi.

1


Kaynak :
2

Hard Rock Cafe Istanbul, 27 Eylül 2014 Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta Büyük Açılış Partisi'ni Şebnem Ferah, MFÖ, Moğollar, Pentagram ve Ogün Sanlısoy konseriyle gerçekleştirdi.


3

Pek çok ünlünün katıldığı Kırmızı Halı Geçidi'nden sonra sahne alan sanatçılar, sevilen şarkılarını seslendirdi. İlerleyen saatlerde ise, Hard Rock Cafe'nin açılış ritüellerinden olan gitar kırma seremonisi gerçekleştirildi.


4

Dünyanın pek çok şehrinde bulunan Hard Rock Cafe'nin geleneksel açılış partilerinde sergilenen gitar kırma törenine, Hard Rock Cafe ve partnerlerinin yetkilileri ile birlikte fotoğraf sanatçı Mehmet Turgut katıldı. Kırılan gitarların bedelleri miktarında para ise, Düşler Akademisine bağışlandı.


5

Hard Rock Cafe İstanbul, İstiklal Caddesi'nde, Galatasaray Lisesi'nin karşı sokağında yer alıyor.


6


Haber Yayın Tarihi: 29.09.2014 11:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç!