Son Dakika Haberleri: Hareket Eden Çamur Topağının İçinden Bakın Ne Çıktı?

Hareket Eden Çamur Topağının İçinden Bakın Ne Çıktı?

8 ay önce

1
Bir topak çamurun içinden bir şey çıkacağını tahmin etmezsiniz. Ama ya hareket ediyorsa? İngiltere'nin Batı Sussex şehrinde yoldan geçen vatandaşlar hareket halinde bir çamur topağı gördü. İçinde bir hayvan olduğunu fark eden hayvanseverler çamur topağını, hayvan hastanesine götürdüler. Veterinerler burada topağın içindeki hayvanı çıkarmak için uzun süre mücadele etti.
2
'Brent Lodge Vahşi Yaşam Hastanesi'ndeki veterinerler topağı temizlediklerinde ise gözlerine inanamadı. Meğer bu çamura saplanmış bir kirpiymiş. Olay yerindeki kameralardan ise gerçek ortaya çıkmış. Bir köpek, bu zavallı kirpiyi görmüş ve onunla oynamaya başlamış. Kirpi de kendini korumak için top haline gelmiş. Köpek oynamaya devam ederek kirpiyi çamurdan oluşan dev bir top haline getirmiş. Kirpi, tehlikenin geçtiğini anlayıp normal haline dönmeye çalıştığı sırada ise üstündeki çamur kurumuş.
3
Hayvan hastanesinde çalışan veterinerler, kirpinin içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olduğunu ancak o halde bile nefes alabildiğini söyledi. Kirpiyi anca sakinleştirdiklerinde üzerindeki çamuru temizleyebildiler. Kirpi eski haline geri döndü.
4
Veterinerler, kirpi kendisine gelene kadar onu özel yiyeceklerle beslediler ve kendine geldikten sonra doğaya saldılar.Yoldan geçenler topağın hareket ettiğini görmese zavallı kirpi muhtemelen açlıktan ölecekti!

Adana'da Seyirciler Aleyna Tilki'ye Yumurta Fırlattı, Ardından Sahneye Hücum Etti Barzani'nin Gizli Planı: Kerkük'ü Başkent Yapıp PKK ile Ortak Ordu Kuracak
Kuzey Irak'taki Referandumun Resmi Olmayan İlk Sonuçları Açıklandı! Büyük Fark Var