Harekete Geç, "Güvenli Yaşam Gönüllüsü" Ol - Son Dakika

Harekete Geç, "Güvenli Yaşam Gönüllüsü" Ol

17.08.2012 16:13

1
İstanbul Valiliği, deprem gerçeğine dikkat çekmek ve yaklaşık 14 milyon İstanbullu'yu olası bir depreme karşı bilinçlendirmek amacıyla "Harekete Geç" adı altında bir kampanya başlattı.
2
Kamuoyunu eğitici, aydınlatıcı, film ve afişlerle desteklenen kampanya, İstanbul'da yaşayan yaklaşık 14 milyon vatandaşı depreme karşı bilinçlendirmeyi, eğitmeyi ve “Güvenli Yaşam Gönüllüsü” sayısını artırmayı hedefliyor.
3
İstanbul İl Özel İdaresi, İPKB ve AFAD işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada “Harekete Geç Eğitim Al, Harekete Geç Gönüllü Ol, Harekete Geç Önlem Al” sloganları kullanılarak deprem gerçeğine dikkat çekiliyor.

4
Depreme karşı zararı en aza indirgemek ve bireysel olarak afetlere hazır olmak için kampanya kapsamında “Ücretsiz Güvenli Yaşam Eğitimleri” düzenleniyor.
5
Eğitimlerin sonunda isteyenler “Güvenli Yaşam Gönüllüsü” olabiliyor.
6
7
8

Son Dakika Harekete Geç, 'Güvenli Yaşam Gönüllüsü' Ol - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yasak aşk iddiasında bomba gelişme! Hadise ile Reza Zarrab'ın ilişkisini gizemli bir falcı ortaya çıkardı Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet