Harry Potter'ın Büyüleri, İphone ve Uygulamalara Karşı - Son Dakika

Harry Potter'ın Büyüleri, İphone ve Uygulamalara Karşı

17.11.2013 22:29

Harry Potter'ın iPhone telefonu olursa...

1

Herkesin telefonu olur da Harry Potter'ın olmaz mı? Tabii ki olur. J.K. Rowling'in yarattığı büyücüler dünyasının en önemli karakteri olan Potter, bir iPhone kullanıyor olsa, telefonunda hangi uygulamalar olur ve onlarla neler yapardı dersiniz? Bu sorulara cevap niteliğinde birkaç örneğimiz var...


İnternet dünyasının eğlenceli adreslerinden olan 9GAG'de yayınlanan bu görselde, Harry Potter'ın iPhone'unun ekranını görüyoruz. Kitaplarda ve filmlerde sıklıkla başvurduğu büyülerin, birer uygulama halinde telefonunda yer aldığına tanıklık ediyoruz. Acaba iPhone aracılığıyla da aynı etkiyi gösteriyor mudur?Kaynak :
2

Bu fotoğrafın ardından, Harry Potter'ın akıllı telefon dünyasıyla daha içli dışlı olduğu bir de internet sitesi var, evet; HarryPottersiPhone.com. Bu sitede de Harry Potter'ın kullandığı araçları ve büyüleriyle, akıllı telefonlardaki uygulamalar karşılaştırılmış.


Mesela, Çapulcu Haritası mı daha iyidir, yoksa Foursquare uygulaması mı?

3
Harry'nin asasını kullanarak Accio dediği birçok sahne vardır, hatırlayın. Ardından istediği şeyi söylediğinde, hemen yanına geliyor. Peki, Accio'nun getirme hızı mı daha iyidir, yoksa Dominos Pizza'nınki mi?
4
Eh, bir de telefonlarda olmazsa olmazlardan el fenerine göz atalım. Acaba iPhone ekranı mı daha aydınlatır, yoksa Lumos büyüsü sayesinde asanın ucu mu?

Son Dakika Harry Potter'ın Büyüleri, İphone ve Uygulamalara Karşı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da dikkat çekiyor Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement