Harry Potter'ın Büyüleri, İphone ve Uygulamalara Karşı - Son Dakika

Harry Potter'ın Büyüleri, İphone ve Uygulamalara Karşı

7 yıl önce

Harry Potter'ın iPhone telefonu olursa...

1

Herkesin telefonu olur da Harry Potter'ın olmaz mı? Tabii ki olur. J.K. Rowling'in yarattığı büyücüler dünyasının en önemli karakteri olan Potter, bir iPhone kullanıyor olsa, telefonunda hangi uygulamalar olur ve onlarla neler yapardı dersiniz? Bu sorulara cevap niteliğinde birkaç örneğimiz var...


İnternet dünyasının eğlenceli adreslerinden olan 9GAG'de yayınlanan bu görselde, Harry Potter'ın iPhone'unun ekranını görüyoruz. Kitaplarda ve filmlerde sıklıkla başvurduğu büyülerin, birer uygulama halinde telefonunda yer aldığına tanıklık ediyoruz. Acaba iPhone aracılığıyla da aynı etkiyi gösteriyor mudur?Kaynak :
2

Bu fotoğrafın ardından, Harry Potter'ın akıllı telefon dünyasıyla daha içli dışlı olduğu bir de internet sitesi var, evet; HarryPottersiPhone.com. Bu sitede de Harry Potter'ın kullandığı araçları ve büyüleriyle, akıllı telefonlardaki uygulamalar karşılaştırılmış.


Mesela, Çapulcu Haritası mı daha iyidir, yoksa Foursquare uygulaması mı?

3
Harry'nin asasını kullanarak Accio dediği birçok sahne vardır, hatırlayın. Ardından istediği şeyi söylediğinde, hemen yanına geliyor. Peki, Accio'nun getirme hızı mı daha iyidir, yoksa Dominos Pizza'nınki mi?
4
Eh, bir de telefonlarda olmazsa olmazlardan el fenerine göz atalım. Acaba iPhone ekranı mı daha aydınlatır, yoksa Lumos büyüsü sayesinde asanın ucu mu?

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Şarkıcı Linet'in, 90 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi! Sosyal medyayı sallayan antrenman Fransız hemşireler, hükümetin salgın politikasını soyunarak protesto etti Yere uzanıp poz veren Yasmin Erbil, takipçilerine karantina tavsiyesinde bulundu Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü