Hasta karısı için bakıcı tutan adam, eşi öldükten sonra bakıcıyla nişanlandı - Son Dakika

Hasta karısı için bakıcı tutan adam, eşi öldükten sonra bakıcıyla nişanlandı

09.02.2021 15:36

İngiltere'de yaşayan Robert Harris isimli adam, ölümcül hastalığa yakalanan eşinin bakımını yapması için genç bir kadını işe aldı. 2 yıl sonra karısını kaybeden adam, kendisinden 20 yaş küçük bakıcı ile nişanlandı.

1
İngiltere'de yaşayan Robert Harris, karısı Lisa ve çocuğu Molly ile ilgilenmesi için Naomi Watson'ı işe aldı. Naomi, iki yıl boyunca evin işlerini ve hasta olan Lisa'nın bakımını yaptı.
2
Robert, Lisa'nın ölümünden birkaç ay sonra kendisinden 20 yaş küçük Naomi ile aşk yaşamaya başladı. Altı yıldır ilişkileri devam eden çift, geçen hafta nişanlandı.
3
Naomi ve Robert aileleri ve arkadaşlarından kötü tepkiler aldı. Naomi'ye arkadaşları para avcısı derken Robert'a ise ailesi yaşadığı ilişki için karşı çıktı.
4
Naomi, Robert'e olan duygularının bir anda başladığını ve bir gün ilişki yaşayacaklarını hiç düşünmediğini söyledi.

5
Lisa ve Robert'ın kızı Molly'den çekindiğini ifade eden yeni çift, yaşadıkları ilişkiyi aylarca gizledi.
6
Naomi, Molly için "Ailemizin en önemli parçası" dedi.

7
8

Son Dakika Hasta karısı için bakıcı tutan adam, eşi öldükten sonra bakıcıyla nişanlandı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor