Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! - Son Dakika

Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti!

22.11.2019 12:42

İngiltere'de yaşayan 37 yaşındaki Alex Lewis, hastaneye gittiğinde duyduğu gerçekle neye uğradığını şaşırdı. Bedenini et yiyen bakteriler saran talihsiz adam, dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti.

1
İngiltere'de yaşayan 39 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Alex Lewis, 2013 yılında ilk etapta önemsiz sandığı bir rahatsızlığa yakalandı. Durumu gittikçe kötüleşen Lewis, hastaneye gittiğinde organ yetmezliği yaşadığını öğrendi.

2
Streptekok A tipi et yiyen bakteri kaptığı tespit edilen Alex Lewis'in görüntüsünde de ciddi değişimler meydana geldi.
3
Hastalanmadan önce tasarımcılıkla uğraşan genç adamın hayatı bir anda tepe taklak oldu. Doktorlar, Lewis'in yaşama ihtimaline yüzde 3 olarak bakıyordu...

4
6 ayda 18 defa ameliyata alınan Lewis, bu süreçte bacaklarını ve kollarını kaybetti. Ağız bölgesinde ciddi deformasyon yaşandı. Neyse ki tüm bu zorluklardan sonra Lewis hayata tutundu.
5
Sağlığına kavuşan genç adam, eskisi gibi tasarım yapmaya devam etti.
6
Hayatı yoluna girdiği için çok şanslı olduğunu söyleyen Lewis, "Gerçek şu ki bana bacaklarımı, ellerimi ve yüzümü geri vermeyi teklif etseniz kabul etmezdim... Yaşadığım süreç bela etmektense şükretmem gereken bir deneyim..."

7
"İngiltere'de birçok projenin iç tasarımını yapıyorum... Tasarım, mühendislik ve teknoloji gibi konularda fikrim sorulduğu için şanslıyım." dedi.
8
Et yiyen bakteri yüzünden dudağını kaybeden Lewis, dudaklarının daha iyi bir görünüme kavuşması için 6 operasyon geçirdi.
9
Bu süreçte ailesinin en büyük destekçisi olduğunu söyleyen genç adam, hala nefes alabildiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Son Dakika Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden