Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı! - Son Dakika

Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!

11.12.2019 10:59

Amerika'da yaşayan 22 yaşındaki Asleigh Cope, ufak bir ameliyat için gittiği hastanede, nadiren görülen ama yakalanılırsa yüzde 30 ölümle sonuçlanan 'et yiyen bakteri' enfeksiyonu kaptı.

1
Amerika'nın Nevada eyaletinde yaşayan 22 yaşındaki güzeller güzeli Asleigh Cope, küçük bir operasyon geçirmek için hastaneye yattı. Genç kadının ameliyat esnasında başına gelen şey resmen hayatını kararttı.
2
Ameliyatın ardından durumu aniden kötüleşen genç kadın acil olarak tekrar hastaneye kaldırıldı.
3
Ameliyata alınan Asleigh'in, operasyon sırasında et yiyen bakteri kaptığını ve necrotizing fasciitis'e yakalandığını teşhis edildi.
4
İngiliz basınında yer alan son habere göre yaşam destek ünitesine bağlanan Ashleigh Cope'un, yaşam şansı azaldığı için kızlarını ailesi, kızlarını son defa görmeleri için hastaneye çağrıldı.
5
Talihsiz kadının amcası Doug Cope, Ashleigh Cope'un yakınlardaki bir travma merkezine sevk edildiğini ve burada tedavisinin süreceğini söyledi.
6
Genç kadının ailesi, kızlarının ufak bir ameliyat geçirdiğini ve ameliyatın ardından Ashleigh Cope'un ağrıdan şikayet ettiğini belirtti. Yemek yiyemeyen Ashleigh Cope ertesi gün hastaneye götürüldü ve talihsiz kadına Streptococcus tipi bakterinin sebep olduğu necrotizing fasciitis teşhisi konuldu.
7
Genç kadının böbreklerinin iflas ettiği ve yaşam şansının her geçen saat azaldığı bilgisi verildi. Uzmanlar Strep tipi 50 tür bakterinin bulunduğu, A Strep Grup bakterinin boğazda ve deride rahatsızlık oluşturduğu konusunda uyardı.
8
Bu tip bakteriler vücuda deri üzerindeki kesik ve yaralardan giriyor. Vücuda giren bakteri, dokuyu öldürmeye başlıyor.
9
Yılda 700 ila bin 200 kişinin et yiyen bakteri kaptığı ve bu kişilerin yalnızca yüzde 25 ila 30'unun hayatta kalabildiği biliniyor.

Son Dakika Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı