Son Dakika Haberleri: Hatem Yavuz'dan Ivana Sert'e Evlenme Teklifi

Hatem Yavuz'dan Ivana Sert'e Evlenme Teklifi

6 yıl önce

1
Adı, Ivana Sert'le aşk dedikodularına karışan Hatem Yavuz, Facebook'ta açık bir şekilde mektup yazdı.
2
31 Mayıs gecesi Facebook sayfasına yüklenen mektup 1 gün sonra da kaldırdı. İşte sayfası İvana Sert fotoğraflarıyla dolu olan Hatem Yavuz'un mektubu:
3
Söyle bana Ivana nerede hata yaptık. Yıllar önce güzel bir iş ortaklığına başladık. Senin evliliğin kötüye gitmeye başladı.
4
Hiçbir neden yokken ismimiz gereksiz bir skandala karıştı. Sana yapılan şeytancaydı. Bunu görünce seni korumam gerektiğini anladım. Sani maddi ve manevi olarak her şekilde destekledim, yanında oldum.
5
Seni biraz değiştirip dünyayı benim gözlerimle görmeni istedim. 25 Ekim 2011'de denemeye karar verdim. Senin doğum gününde.
6
Hatırlıyor musun? Karşına dikildim ve sana bir zarf uzattım. Bu zarfı arkadaşlarının önünde 'bu ne' diye açtın.
7
'İvana, sen 5 bin kişilik sosyeteyi bırak 75 milyona odaklan. Depremin olduğu Van'a git.' İhtiyacı olanlar için Kızılay'a 2 bin 500 kişilik kışlık kıyafet gönderdim. Sen oraya gittin ve başardın. Benim Afrika'da halen yaptığımı sen Van'da yaptın.
8
24 Ekim 2012 de Afrika Kenya Sanburu gittik. Ertesi gün kabilelerle doğum gününü kutladık. Ben sana karşı gerçek derin ve dürüst hisler beslemeye başladım.
9
Sen de.. Biz bir olduk... Sen sol oldun ben sağ. Senin beni asla bırakmayacağına inandım. Çünkü sen bana "Benim hayal ettiğim her şeysin ve ötesisin." dedin.
10
Gezdiğimiz dünya nasıl? Benzemiyor değil mi İstanbul'daki hayatımıza. Neredeyse her ay bir seyahate gittik. O kadar mutluyduk ki aşkımızı ailemize arkadaşlarımıza özellikle de birbirini ve bizi çok seven çocuklarımıza açıklama kararı aldık. Bu beni ağlatıyor.
11
Çocuklarımız kardeşten öte. Çok ortak zevklerimiz var bir ikiz gibiyiz. Ama Türkiye - İstanbul bizim özgürlüğümüz için bir hapishane oldu.
12
Sen toplumun ne diyeceğimden topluma ne diyeceğinden korkuyordun. Öyle ki bir kaçak gibi yer altına saklandık.
13
Sen ünün arttıkça endişe etmeye paronayak olmaya başladın. Aynı zamanda birbirimizi kırmaya ve kaba olmaya başladık.
14
Aşk ve güven bizi birlikte tuttu. Birbirimizi çok daha derin derin sevmeye başladık, huzursuzluğumuz da arttı. Bu buz dağını kırmaya istedim. Ve sonunda dayanamayıp dedim ki … İlişkimiz açıklayalım. Evlen benimle.
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35


Haber Yayın Tarihi: 03.06.2014 03:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tepki toplayan Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor! Yorgan altı sahnesi tartışma yarattı Bu caminin 557 yıldır çatısı yok! "Cuma namazlarında yağmur yağmıyor" Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı Ameliyat masasında rahmi alınırken uyandı: İçimi kazıyorlardı, ölmek istedim! Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek