Hatem Yavuz, Ivana Sert Hakkında Konuştu - Son Dakika

Hatem Yavuz, Ivana Sert Hakkında Konuştu

6 yıl önce

1
Ivana Sert'e yazdığı evlilik teklifi mektubu ile magazin dünyasında adını duyuran iş adamı Hatem Yavuz, tüm bilinmeyenleri bir tv programında anlattı. Ivana Sert'e evlilik teklifi eden iş adamı Hatem Yavuz, programda şok iddialarda bulundu.

2
Adı Yurdal Sert ile anılan Ivana Sert hakkında konuşan Hatem Yavuz, "Yurdal Sert ile gençliğimden itibaren arkadaşım. Yurdal Sert ile birbirimize arabalarımızın anahtarlarını verecek kadar samimiydik. Buraya gelme sebebim, kamuoyuna kötü biri olarak lanse edilmem."dedi.

3
Ivana Sert ile 2 yıl önce sevgili olduklarına değinen Yavuz, aldatılması hakkında şöyle konuştu: "Skandal bizi şöyle yakınlaştırdı; Herhangi bir niyet yoktu. Ne zaman şeytanca bir plan kurdular ve beni piyon olarak kullandılar. Yurdal Sert'in ailesi boşanma davasından önce 'Ivana'dan çek elini' dedi ben de yaptığım yatırımlar karşılanırsa kabul edebileceğimi söyledim."

4
Kendisinin komplo kurduğunu söyleyen Hatem Yavuz, "Video ve fotoğraflar çekmişim. Evliliğin bitmesinde kendimi sorumlu görmedim ve savcılığa gittiğim gün piyon olduğumu anladım." dedi.

5
Bütün bunları yapmasının nedenini İvana'yı yıkmak olduğunu açıklayan Yavuz, "Amacım Ivana'yı mal paylaşımından muaf tutmaktı. Ben piyon olduğumu fark ettim, çünkü amaç İvana'ya para vermeden boşanmaktı. Yuva yıkan bir adam zannediliyorum. Beni kamuoyu yanlış tanıyor, kötü adam olarak gösterildim. Ivana ile Yurdal'ın sosyal çevrelerini çok beğenmiyordum. Ivana'nın doğum gününde herkes hediye verirken ben zarf verdim." dedi.

6
Ivana'ya doğum gününde zarf verdiğini ve Zarfın içerisinde Van bileti olduğunu söyleyen Yavuz, "Van'a 2500 kıyafet yollamıştım. Ivana'yı Angelina Jolie gibi yapmak istedim. İlişkimiz Kenya'da başladı. İvana'nın çocuğu ve benim çocuğum kardeşten öteler." dedi.

7
Ivana'nın popülaritesi arttıktan sonra paranoyaklaşmaya başladığını ifade eden Yavuz, "Benim onunla olan ilişkimi söyleyeceğimi düşünüyordu. Ivana, Türkiye'de özgür olamayız, Hazır değiliz bu ilişkiye, bu ülkeden ayrılalım dedi." diye konuştu.

8
Ivana Sert'in çocuğunu bile görmeden Sinan Akıman'ın arabasına bindiğini söyleyen Yavuz, "Ivana bana, Sinan Akıman ile olan ilişkisi için; ben birini buldum, onu deneyeceğim, test edeceğim, olmazsa sana döneceğim dedi ve çok ağladım. Kesinlikle kabul etmem." dedi.

9
Bu durumun bir namus meselesi olduğunu söyleyen Yavuz, "Ivana, evlilik teklifi sonrasında cevap olarak 'Ben sana göstereceğim' dedi. Demek bu fotoğraflarmış göstereceği ben de ona bye bye dedim." diye konuştu.

10

Haber Yayın Tarihi: 05.06.2014 02:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri