Hatem Yavuz, Ivana Sert Hakkında Konuştu - Son Dakika

Hatem Yavuz, Ivana Sert Hakkında Konuştu

05.06.2014 14:54

1
Ivana Sert'e yazdığı evlilik teklifi mektubu ile magazin dünyasında adını duyuran iş adamı Hatem Yavuz, tüm bilinmeyenleri bir tv programında anlattı. Ivana Sert'e evlilik teklifi eden iş adamı Hatem Yavuz, programda şok iddialarda bulundu.

2
Adı Yurdal Sert ile anılan Ivana Sert hakkında konuşan Hatem Yavuz, "Yurdal Sert ile gençliğimden itibaren arkadaşım. Yurdal Sert ile birbirimize arabalarımızın anahtarlarını verecek kadar samimiydik. Buraya gelme sebebim, kamuoyuna kötü biri olarak lanse edilmem."dedi.

3
Ivana Sert ile 2 yıl önce sevgili olduklarına değinen Yavuz, aldatılması hakkında şöyle konuştu: "Skandal bizi şöyle yakınlaştırdı; Herhangi bir niyet yoktu. Ne zaman şeytanca bir plan kurdular ve beni piyon olarak kullandılar. Yurdal Sert'in ailesi boşanma davasından önce 'Ivana'dan çek elini' dedi ben de yaptığım yatırımlar karşılanırsa kabul edebileceğimi söyledim."

4
Kendisinin komplo kurduğunu söyleyen Hatem Yavuz, "Video ve fotoğraflar çekmişim. Evliliğin bitmesinde kendimi sorumlu görmedim ve savcılığa gittiğim gün piyon olduğumu anladım." dedi.

5
Bütün bunları yapmasının nedenini İvana'yı yıkmak olduğunu açıklayan Yavuz, "Amacım Ivana'yı mal paylaşımından muaf tutmaktı. Ben piyon olduğumu fark ettim, çünkü amaç İvana'ya para vermeden boşanmaktı. Yuva yıkan bir adam zannediliyorum. Beni kamuoyu yanlış tanıyor, kötü adam olarak gösterildim. Ivana ile Yurdal'ın sosyal çevrelerini çok beğenmiyordum. Ivana'nın doğum gününde herkes hediye verirken ben zarf verdim." dedi.

6
Ivana'ya doğum gününde zarf verdiğini ve Zarfın içerisinde Van bileti olduğunu söyleyen Yavuz, "Van'a 2500 kıyafet yollamıştım. Ivana'yı Angelina Jolie gibi yapmak istedim. İlişkimiz Kenya'da başladı. İvana'nın çocuğu ve benim çocuğum kardeşten öteler." dedi.

7
Ivana'nın popülaritesi arttıktan sonra paranoyaklaşmaya başladığını ifade eden Yavuz, "Benim onunla olan ilişkimi söyleyeceğimi düşünüyordu. Ivana, Türkiye'de özgür olamayız, Hazır değiliz bu ilişkiye, bu ülkeden ayrılalım dedi." diye konuştu.

8
Ivana Sert'in çocuğunu bile görmeden Sinan Akıman'ın arabasına bindiğini söyleyen Yavuz, "Ivana bana, Sinan Akıman ile olan ilişkisi için; ben birini buldum, onu deneyeceğim, test edeceğim, olmazsa sana döneceğim dedi ve çok ağladım. Kesinlikle kabul etmem." dedi.

9
Bu durumun bir namus meselesi olduğunu söyleyen Yavuz, "Ivana, evlilik teklifi sonrasında cevap olarak 'Ben sana göstereceğim' dedi. Demek bu fotoğraflarmış göstereceği ben de ona bye bye dedim." diye konuştu.

10

Son Dakika Hatem Yavuz, Ivana Sert Hakkında Konuştu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor