Hatice Yeni Yüzünü Görünce Panikledi! - Son Dakika

Hatice Yeni Yüzünü Görünce Panikledi!

29.03.2012 14:44

1
Türkiye'deki 3. yüz naklini gerçekleştiren ekibin başında bulunan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selahattin Özmen, "Bugün ameliyattan sonraki 11. gün olduğunu ve kritik sürecin atlatıldığını belirterek, "Onun için kendisine yüzünü göstermek istedik."
2
"Kendisi de bu duruma hazırdı. Psikiyatristimiz de hazır olduğunu düşündü, ilk gösterdiğimizde tabii bir şaşkınlık oldu."
3
"Böyle bir duraksadı, konuşamadı. Ne hissediyorsun dediğimizde, 'Çok güzel olmuş' dedi. Tabii karışık bir takım duygular içindeydi" diye konuştu.
4

Son Dakika Hatice Yeni Yüzünü Görünce Panikledi! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı