Havalimanı'nda skandal görüntü! Bir anda soyunup striptiz yapmaya başladı - Son Dakika

Havalimanı'nda skandal görüntü! Bir anda soyunup striptiz yapmaya başladı

16.01.2020 10:28

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami Uluslararası Havalimanı'nda bir kadın, soyunup striptiz yaparak güvenliği alarma geçirdi. Gözaltına alınan kadının ise akli dengesinin yerinde olup olmadığı incelenecek.

1
Tuhaf olay 13 Ocak gece yarısı Florida'daki Miami Uluslararası Havaalanı'nda meydana geldi. Miami Uluslararası Havalimanı'nda bir kadın, şarkı söyleyerek üzerindeki kıayfetleri yavaş yavaş çıkarmaya başladı.

2
Yürürken adeta striptiz yapan kadın, rahat tavırları ve uyarıları umursamamasıyla şoke etti. Twitter'da @Dolphinfan201 tarafından kaydedilen videoda kimliği bilinmeyen kadın, pantolon ve sütyenle bagaj alanında çıplak ayakla yürürken görüldü. Yürümeye devam ederken, diğer yolcuların önünden sıyrıldı ve sütyenini yere fırlattı.
3
Garip görüntüler Twitter'da ortaya çıktıktan sonra kısa sürede viral oldu. İkinci bir klip daha sonra @fredoblikewhoa tarafından yayınlandı.
4
Aynı kadın bu sefer çırılçıplak şekilde bir polis arabasının tepesinde otururken görüntülendi.

5
Polis memurlarının üzerine gelmesiyle arabanın üstünden yere atlayıp bir polis memuruna sarıldı. Kimse ne olup bittiğine anlam veremezken tüm bu tuhaflıklar Twitter'da büyük heyecan yarattı.
6
Akıl sağlığı yerinde mi?
Akıl sağlığı yerinde mi?
İngiliz Daily Star gazetesine yansıyan habere göre; çırılçıplak soyunan kadın gözaltına alındı. Herhangi bir suçlama yöneltilmeyen kadının akli dengesinin kontrol edileceği öğrenildi. Miami Polisi, kadının "paranoya" belirtileri gösterdiğini açıkladı.

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Havalimanı'nda skandal görüntü! Bir anda soyunup striptiz yapmaya başladı - Son Dakika


Advertisement