Hayalindeki Yere Kavuşmak İçin Helikopteri Eve Dönüştürdü - Son Dakika

Hayalindeki Yere Kavuşmak İçin Helikopteri Eve Dönüştürdü

3 yıl önce

1

İskoçya'nın Stirlin şehrinde yaşayan bir çiftçi satın aldığı askeri helikopteri eve dönüştürerek hayallerini gerçekleştirdi.

2

İngiliz Deniz Kuvvetleri'nde uzun yıllar hizmet veren Sea King model askeri helikopteri geçtiğimiz Mart ayında satın alan Martyn Steedman isimli çiftçi askeri helikopteri sıradışı bir eve dönüştürdü.

3

Bunun için yaklaşık 160 bin TL harcayan Steedman, helikopteri geceliği 500 lira istiyor.

4

17 metre uzunluğundaki Sea King tipi helikopterin kokpitinde fazla bir değişiklik yapmayan Steedman, yeni evinin daha şimdiden büyük ilgi gördüğünü, gece ışıklandırılmış halinin ise herkesi büyülediğini söylüyor.

5
6
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 08.06.2017 09:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri