Son Dakika Haberleri: Hayalinin peşinden koşarken hiç yılmadı! Eski ambulansı neye dönüştürdüğünü gören şoke oluyor

Hayalinin peşinden koşarken hiç yılmadı! Eski ambulansı neye dönüştürdüğünü gören şoke oluyor

9 gün önce

28 yaşındaki Michael, hayalinin peşinden koşmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyerek, yıkık dökük bir ambulanstan harikalar yarattı.

1
28 yaşındaki Micheal, ev alacak maddi gücü olmamasından ötürü, eve dönüştürdüğü araçlarla dünyayı dolaşan bir gezgin.
2
Eski minibüsünü satarak hayallerindeki evi yaratmaya karar veren genç adam, 'Craigslist' adlı siteden, 'Behemoth' adlı, 1992 model bir Ford E-350 satın aldı.
3
Bir zamanlar ABD'nin Tennessee eyaletinde ambulans olarak hizmet veren bu araç, sonralarda sunî çim üreten bir kuruluşa satıldı ve bir süre sahte çim taşımak için kullanıldı.

4
Michael işe, içi oldukça büyük olan ambulanstaki kan lekelerini silerek başladı. Birçok kişi, bir ambulansı eve dönüştürme fikrini doğru bulmasa da, Michael'e göre, bu ambulansta hayatını kaybeden insanlar olduğu gibi, yaşama yeniden dönen insanlar da oldu.

5
Ayrıca Micheal, insanların kira kontratları olduğu için evlerini istediği gibi değiştiremediklerine değinerek, burada öyle bir sorunu olmadığını düşünüyor.

6
İşten arta kalan zamanlarında, yeni evini oluşturmakla uğraşan genç adam, bu ambulansa tam 4 ayını verdi. Aynı zamanda bir illüstratör olan Micheal, çizim becerilerinin ambulansı dönüştürme konusunda oldukça işe yaradığını söyledi.
7
İşte eski ambulansın mucizevi dönüşümü...
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 04.10.2019 03:04 

YORUMLAR (2)
  • Arif: Olay Hayallerinin Peşinden Koşmak mı ? Hayallerini Gerçekleştirebilecek Maddi İmkana Sahip Olmak mı ? 6 Maaş Verip Aldıgın İphone Bilmem Neye Adam 1 Maaşı İle Sahip Oluyor ? GİBİGİGİBİGİBGİBGİBGİBGİ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor