Hayalinin peşinden koşarken hiç yılmadı! Eski ambulansı neye dönüştürdüğünü gören şoke oluyor - Son Dakika

Hayalinin peşinden koşarken hiç yılmadı! Eski ambulansı neye dönüştürdüğünü gören şoke oluyor

04.10.2019 15:04

28 yaşındaki Michael, hayalinin peşinden koşmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyerek, yıkık dökük bir ambulanstan harikalar yarattı.

1
28 yaşındaki Micheal, ev alacak maddi gücü olmamasından ötürü, eve dönüştürdüğü araçlarla dünyayı dolaşan bir gezgin.
2
Eski minibüsünü satarak hayallerindeki evi yaratmaya karar veren genç adam, 'Craigslist' adlı siteden, 'Behemoth' adlı, 1992 model bir Ford E-350 satın aldı.
3
Bir zamanlar ABD'nin Tennessee eyaletinde ambulans olarak hizmet veren bu araç, sonralarda sunî çim üreten bir kuruluşa satıldı ve bir süre sahte çim taşımak için kullanıldı.

4
Michael işe, içi oldukça büyük olan ambulanstaki kan lekelerini silerek başladı. Birçok kişi, bir ambulansı eve dönüştürme fikrini doğru bulmasa da, Michael'e göre, bu ambulansta hayatını kaybeden insanlar olduğu gibi, yaşama yeniden dönen insanlar da oldu.

5
Ayrıca Micheal, insanların kira kontratları olduğu için evlerini istediği gibi değiştiremediklerine değinerek, burada öyle bir sorunu olmadığını düşünüyor.

6
İşten arta kalan zamanlarında, yeni evini oluşturmakla uğraşan genç adam, bu ambulansa tam 4 ayını verdi. Aynı zamanda bir illüstratör olan Micheal, çizim becerilerinin ambulansı dönüştürme konusunda oldukça işe yaradığını söyledi.
7
İşte eski ambulansın mucizevi dönüşümü...
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Hayalinin peşinden koşarken hiç yılmadı! Eski ambulansı neye dönüştürdüğünü gören şoke oluyor - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • Arif: Olay Hayallerinin Peşinden Koşmak mı ? Hayallerini Gerçekleştirebilecek Maddi İmkana Sahip Olmak mı ? 6 Maaş Verip Aldıgın İphone Bilmem Neye Adam 1 Maaşı İle Sahip Oluyor ? GİBİGİGİBİGİBGİBGİBGİBGİ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum