Hayat Bilgisi'nin çatlak Ürperisi'nin son hali şaşırttı! Saçlarına ak düşmüş - Son Dakika

Hayat Bilgisi'nin çatlak Ürperisi'nin son hali şaşırttı! Saçlarına ak düşmüş

11.02.2021 11:19

Bir döneme damgasını vurmuş dizisi Hayat Bilgisi'nde çatlak komşu Ürperi karakterini başarıyla canlandıran Ceren Soylu yıllar sonra ortaya çıktı. Son olarak 'Tehlikeli Karım' adlı dizide rol alan Soylu, yıllar içindeki değişimiyle dikkat çekti.

1
Bugüne kadar 'Hayat Bilgisi', Şehnaz Tango', 'Süper Babaanne', 'Pis Yedili' ve 'Tehlikeli Karım' başta olmak üzere çok sayıda sevilen dizide rol alan deneyimli oyuncu Ceren Soylu, yıllar sonra ortaya çıktı. Şimdilerde 50 yaşında olan Soylu'nun yıllar içerisindeki değişimi dikkat çekti.

2
Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Ürperi karakteriyle hafızalarda yer edinen Ceren Soylu Snob Magazin'e konuştu. Sevilen oyuncu, "Hayat Bilgisi dönemi çok güzeldi. O dönemin şartlarında güzel bir iş çıkardık. Hayat Bilgisi bugün yapılsa tutmayabilirdi. O yıllar özlemle yad ediyorum" ifadelerini kullandı.
3
Hayat Bilgisi ve Şehnaz Tango dizisinde aynı seti paylaştığı Perran Kutman hakkında konuşan Soylu, "Çeyrek asırdır Perran Kutman'ı tanıyorum. Kendisine 'mamuş' diye seslenirim. Çok kıymetli bir sanatçı, halen görüşüyoruz" dedi.
4
Hayat Bilgisi'nde kardeşi Ruhi'yi canlandıran Ceyhun Yılmaz'ı da çok sevdiğini belirten Soylu, "Şu sıralar fazla görüşememekle birlikte benim için kıymetli bir insan" ifadelerini kullandı.
5
Bir süredir setlerden uzak olan Ceren Soylu, "Dizi teklifleri geliyor ama senaryo ve ekibin mayası çok önemli. Son yıllarda gerek pandemi süreci gerekse ödemelerde yaşanan aksaklıklar nedeniyle açıkcası biraz hevesimi yitirdim. Önümüzü görememek bütün oyuncular için can sıkıcı" açıklamasında bulundu.

6
İŞTE USTA OYUNCUNUN SON HALİ
İŞTE USTA OYUNCUNUN SON HALİ
Sosyal medya hesapları bulunmayan Ceren Soylu, "Sosyal biri değilim. Açıkçası biraz yabaniyim. Sosyal medya platformları bana samimiyetsiz geliyor. Orada her şeyi hızla tüketiyoruz. Geleceği bile tüketiyoruz" dedi.
7
Ceren Soylu, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizilerini severek takip ettiğini söyledi.
8
9
10

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Hayat Bilgisi'nin çatlak Ürperisi'nin son hali şaşırttı! Saçlarına ak düşmüş - Son Dakika


Advertisement