Son Dakika Haberleri: Hayat Bilgisi'nin hademe Mennan'ı, son haliyle şaşırttı!

Hayat Bilgisi'nin hademe Mennan'ı, son haliyle şaşırttı!

21 gün önce

Efsane dizi Hayat Bilgisi'nde 'Mennan' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Erdal Türkmen, son haliyle şaşırttı.

1
İlk bölümü 2003 yılında yayınlanan Hayat Bilgisi dizisinde, ''Yüce rabbim, amirimi müdür olsun diye yaratmış yav'' repliğiyle akıllara kazınan hademe Mennan'ı hatırlamayanımız yoktur.
2
Temiz kalbiyle duygulandırıyor, amirine dizdiği övgülerle kahkahaya boğuyordu.
3
Peki, Mennan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Erdal Türkmen, şimdilerde nasıl görünüyor dersiniz?
4
İşte Erdal Türkmen'in şimdiki hali...
İşte Erdal Türkmenin şimdiki hali...
Arkadaşı Derya Doğru ile sohbetlerini paylaştığı bir YouTube kanalı açan Türkmen'in yeni tarzı şaşırttı.
5
Sakal bırakan Türkmen'in yıllar içinde kilo aldığı da görüldü.
6
1970 yılında İstanbul'da doğan Erdal Türkmen, 1986 senesinde Fırt ve Gırgır dergisi bünyesine dahil olup karikatürist ve mizah yazarı olarak çalışmalarda bulundu.

7
Can Barslan, Kemal Kenan Ergen ve Gani Müjde gibi usta isimlerle birlikte mizah dergilerinde çalışan Erdal Türkmen, Fos Mizah Dergisi'ni birkaç arkadaşı ile birlikte çıkardı.

8
1987 ve 1988 senelerinde Liseler Arası Tiyatro Şenliklerinde 'Övgüye Değer Oyuncu Belgesi' alan Erdal Türkmen, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Tiyatro Dekor ve Kostümü eğitimi aldı.
9
Sonrasında M.S.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Kulübü'nü kurdu. 7 sene oyuncu, yönetmen ve yazar olarak çalışmalarına devam etti.Haber Yayın Tarihi: 30.10.2019 04:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!