Hayat Bilgisi'nin hademe Mennan'ı, son haliyle şaşırttı! - Son Dakika

Hayat Bilgisi'nin hademe Mennan'ı, son haliyle şaşırttı!

30.10.2019 16:21

Efsane dizi Hayat Bilgisi'nde 'Mennan' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Erdal Türkmen, son haliyle şaşırttı.

1
İlk bölümü 2003 yılında yayınlanan Hayat Bilgisi dizisinde, ''Yüce rabbim, amirimi müdür olsun diye yaratmış yav'' repliğiyle akıllara kazınan hademe Mennan'ı hatırlamayanımız yoktur.
2
Temiz kalbiyle duygulandırıyor, amirine dizdiği övgülerle kahkahaya boğuyordu.
3
Peki, Mennan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Erdal Türkmen, şimdilerde nasıl görünüyor dersiniz?
4
Sakal bırakan Türkmen'in yıllar içinde kilo aldığı da görüldü.
5
İşte Erdal Türkmen'in şimdiki hali...
İşte Erdal Türkmenin şimdiki hali...
Arkadaşı Derya Doğru ile sohbetlerini paylaştığı bir YouTube kanalı açan Türkmen'in yeni tarzı şaşırttı.
6
Can Barslan, Kemal Kenan Ergen ve Gani Müjde gibi usta isimlerle birlikte mizah dergilerinde çalışan Erdal Türkmen, Fos Mizah Dergisi'ni birkaç arkadaşı ile birlikte çıkardı.

7
1970 yılında İstanbul'da doğan Erdal Türkmen, 1986 senesinde Fırt ve Gırgır dergisi bünyesine dahil olup karikatürist ve mizah yazarı olarak çalışmalarda bulundu.

8
1987 ve 1988 senelerinde Liseler Arası Tiyatro Şenliklerinde 'Övgüye Değer Oyuncu Belgesi' alan Erdal Türkmen, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Tiyatro Dekor ve Kostümü eğitimi aldı.
9
Sonrasında M.S.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Kulübü'nü kurdu. 7 sene oyuncu, yönetmen ve yazar olarak çalışmalarına devam etti.

Son Dakika Hayat Bilgisi'nin hademe Mennan'ı, son haliyle şaşırttı! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • Deli: bu tip dizi ve filmlerde nedense islami değerler taşıyan isimleri saf budala köylü ve mal tiplere vermek eskiden gelen bir alışkanlık amaç belli herkes biliyor Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • kara ay: Mennan ismi gibi benzer isimler dizi karakterlerine verilirken dikkatli olmak gerek. Esmaül Hüsna ismi olan Ya Mennan gibi biraz korku, dinimize saygı , biraz bilinç lütfen. Bu karakterle o isim örtüşüyor mu, bilinçli mi yapılıyor bu da başka bir konu :((((( Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı