Hayat Kadını Olduğunu İtiraf Eden TV Sunucusu İşten Atıldı - Son Dakika

Hayat Kadını Olduğunu İtiraf Eden TV Sunucusu İşten Atıldı

13.04.2017 08:00

1
Bosna Hersek'te popüler Pink televizyonunda yayınlanan 'The Mighty Program' adlı programın sunuculuğunu yapan 26 yaşındaki ünlü reality şov yıldızı Senada Nurkiç, hayat kadını olduğunu kabul etmesinin ardından işini kaybetti.

2
İngiliz The Sun gazetesinin aktardığına göre, kanal yönetiminden bir kaynak, "Program eğlence amaçlı olup kimseyi küçük düşürmek gibi bir niyeti olmasa da, kanal yönetimi programın yayınının durdurulması kararını aldı. Kararın nedeni izleyicilerden çok fazla şikayet gelmesi ve ulusal kanal olmamız" dedi.

3
Yerel basın da çok sayıda kişinin Nurkiç'in müstehcen konuşmaları ve kaba davranışlarından şikayetçi olduğunu aktardı.

4
"Hayat kadını olmakta bir sorun görmüyorum!"
Hayat kadını olmakta bir sorun görmüyorum!

Konuyla ilgili açıklama yapan Nurkiç de "Hayat kadınlığı benim diğer işim gibi. Bunda bir sorun görmüyorum. Vücudumu hayatta kalmak ve para karşılığında insanlara yardım etmek için satıyorum" dedi.

5
"Politakacı sevgilim beni korur!"
Politakacı sevgilim beni korur!

Hayat kadınlığının yasak olduğu Bosna Hersek'te ceza almaktan korkmadığını belirten Nurkic, "Beni hapse atmak isteyenler faturalarımı ödememe ve yaşamak için para kazanmamı sağlayanlar. Politikacı bir sevgilim var, o tutuklanmama izin vermez, beni koruyacaktır" ifadelerini kullandı.

6
7
8
9
10

Son Dakika Hayat Kadını Olduğunu İtiraf Eden TV Sunucusu İşten Atıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çift çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular