Son Dakika Haberleri: Hayat Kadınları Dünya Kupası İçin Eğitim Alıyor

Hayat Kadınları Dünya Kupası İçin Eğitim Alıyor

6 yıl önce

1
Dünya Kupası'nın başlamasına sayılı günler kala, Brezilya dünyanın dört bir yanından gelecek olan yaklaşık 3.7 milyon futbolseveri ağırlamaya hazırlanıyor.

2
İngiltere'nin saygın gazetelerinden Independent'ın haberine göre, bu hazırlıkların en yoğun yaşandığı şehirlerden birisinin de Belo Horizonte olduğu belirtiliyor.

3
Yerel halka göre, dünya barlarının başkenti olan Belo Horizonte'de 5 milyon kişi yaşıyor.

4
2000 yılında hayat kadınlığı yasal hale geldiğinden bu yana şehirde toplam 1 milyon seks işçisi olduğu tahmin ediliyor.

5
Seks işçiliği yasal hale geldikten sonra hükümete ait iş bulma sitelerinde, seks işçisi olarak çalışmak isteyenlere adım adım yapacakları işi anlatan tavsiyeler bile veriliyordu.

6
Tutucu kesimin baskıları sonucu buradaki açık bilgilerin üslubu daha ‘uygun' hale getirildi. 5 milyon kişinin yaşadığı şehirde ise 23 genelev bulunuyor.

7
Şehirdeki genelevlerin, göz önünde bulunmamasına dikkat ediliyor.

8
Yakınlarda bulunan bir alışveriş merkezinin en üst katında 2 bin civarında hayat kadını gönüllü bir öğretmenden İngilizce dersleri dahi alıyor.

9
Gazeteye konuşan bir hayat kadını, İngilizce'nin yaptıkları işi ileriye taşımakta çok önemli olduğunu, Copa Libertadores (Güney Amerika Şampiyonlar Ligi) sırasında yabancı dil bilmenin işlerini kolaylaştırdığını söylüyor.

10
Sadece Belo Horizonte'ye 200 bin turistin geleceği öngörülüyor. Bir hayat kadını yabancı müşterilerin küçük yaşta kızlar aradığını ve onların otellerde çalışan kişiler tarafından yabancılara getirildiğini söylüyor.

11
Havaalanı yakınlarındaki bir masaj salonu ise müşterilerine limuzin servisi sunduklarını ve sadece İngilizce bilen eleman çalıştırdıklarını belirtiyor.

12
İşte dünya kupasına hazırlanan hayat kadınlarının fotoğrafları...

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 03.06.2014 02:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular