Hayat Kadınlarına Canavarca Hislerle İşkence Etti! - Son Dakika

Hayat Kadınlarına Canavarca Hislerle İşkence Etti!

1
2014 yılında iki hayat kadınına feci şekilde işkence ederek öldüren İngiliz bankacının ceza indirimi isteği reddedildi.
2014 yılında iki hayat kadınına feci şekilde işkence ederek öldüren İngiliz bankacının ceza indirimi isteği reddedildi.
İngiltere'de yaşayan 31 yaşındaki Rurik Jutting, hayat kadını olarak çalışan 2 Endonezyalıya işkence ederek öldürmekle suçlanıyor.

2
Daily Mail gazetesinin haberine göre; kadınlardan birine üç gün boyunca kerpeten ve ilişki oyuncaklarıyla işkence eden acımasız adam, genç kadına zorla tuvalet klozetini yalatmış.

3
Savcının ifadesine göre; Cambridge Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra bankacı olarak çalışan Jutting, Hong Kong'da bulunan lüks dairesinde 2014 yılında işkence ettiği kadınları kameraya aldı.

4
Endonezyalı Sumarti Ningsih (23) ve Seneng Mujiasih'in (26) cesetleri, Jutting'in Hong Kong'daki dairesinde bulundu.

5
İngiliz bankacı vahşi cinayetleri kasten işlemediğini iddia ederen ceza indirimi talebinde bulundu fakat yüksek mahkeme savcıları bu isteği reddetti.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Haber Yayın Tarihi: 25.10.2016 08:08

Son Dakika Hayat Kadınlarına Canavarca Hislerle İşkence Etti! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti Fatih Sultan Mehmet'in yaptırdığı 600 yıllık cami baraj suyu çekilince gün yüzüne çıktı