Son Dakika Haberleri: Hayat Kadınlarından Dünya Kupası'na Özel Uygulama

Hayat Kadınlarından Dünya Kupası'na Özel Uygulama

7 yıl önce

Bir banka ile anlaşmaya varan hayat kadınları, ödeme için etkinlik süresince kredi kartı kabul edecek…

1
Brezilya, son sürat 2014 Dünya Kupası'na hazırlanıyor. Bu hazırlıklardan ilginç biri ise seks işçilerinden geldi. Bir banka ile anlaşmaya varan hayat kadınları, ödeme için etkinlik süresince kredi kartı kabul edecek…
2
Brezilya'nın Minas Gerais eyaleti sınırları içinde çalışan seks işçileri, 2014 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak olan Belo Horizonte kentini de kapsayacak şekilde, bir banka ile anlaşmaya vardı.
3
Hayat kadınları, müşterilerinden, ödeme için kredi kartı kabul edecek. Varılan anlaşma gereği banka, etkinlik boyunca kullanılmak üzere hayat kadınlarına POS (kredi kartı ile ödeme) cihazı sağlayacak ve isteyen müşteri, kredi kartı ile ödeme yapabilecek. Belo Horizonte'de çalışan kadınlardan biri, bu esnek ödeme alternatifi ile ilgili slogan bile buldu: “Keyfini çıkar, sonra ödersin!”
4
Banka ile yapılan anlaşmanın, müşterilere sağlayacağı kolaylıktan bahseden, hayat kadınları birliği Aprosmig, müşterilerin banka ekstrelerinde ‘faaliyetin' belirtilmeyeceğinin de altını çizdi.
5
Dünya Kupası için devam eden hazırlıklar kapsamında, hayat kadınları ayrıca İngilizce kurslar da alıyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 13.11.2013 10:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç!