Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Kilit Öneri - Son Dakika

Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Kilit Öneri

1
Size vereceğimiz tavsiyelerle hayatınızı daha kolay ve rahat bir hale getirmek mümkün. İşte sizlere daha önce bilmediğiniz için pişmanlık duyacağınız 10 kilit öneri…

2
Akne oluşumunu engellemek için duşta sıcak akan suyu birden soğuğa çevirin. Soğuk su, gözeneklerinizin kapanmasını sağlar ve akne oluşumunu engeller.

3
Boğaz gıdıklanması:

Boğaz gıdıklanması:</p><p>
Boğazınız gıdıklandığı zaman kulağınızı kaşıyın. Böylelikle boğazınızdaki gıdıklanma ortadan kalkacaktır.

4
Sivrisinek ısırığı:
Sivrisinek ısırığı:
Sivrisinek ısırığınız çok fazla kaşınıyorsa, kaşınan bölgeye deodorant sürmeniz kaşıntıyı kesecektir.

5
Migren ağrısı
Migren ağrısı
Migren ataklarınız başladığı an ellerinizi buzlu suyun içine koyun ve esnetin. Ağrının şiddetlenmesine engel olacaktır.

6
Baş dönmesi
Baş dönmesi
Yatarken bile başınızın döndüğünü hissediyorsanız tek ayağınızı yere basın. Bu durumda beyniniz tekrar olduğunuz pozisyonu hesap edecektir.

7
Sürekli uykulu hissetmek
Sürekli uykulu hissetmek

Kendinizi uykulu hissettiğiniz zamanlarda nefesinizi tutabildiğiniz kadar tutun ve bırakın.

8
Ezber yapmak
Ezber yapmak
Hafızanızın zayıf olduğuna inanıyorsanız ve ezberlemeniz gereken bir metin sizi bekliyorsa yatmadan önce metni birkaç kez okuyun. Sabah uyandığınızda daha iyi hatırladığınızı fark edeceksiniz.

9
Yiyeceklerin kullanımı
Yiyeceklerin kullanımı
Taze yiyeceklerinizi dolaba yerleştirmeden önce üzerine not kâğıtları yapıştırarak son kullanma tarihlerini atın. Böylelikle bayat yiyecek tüketmemiş olursunuz.

10
Ayakkabı aramak
Ayakkabı aramak
Ayakkabılarınızı ayakkabı kutularından çıkarmayın ve üzerine ne tür ayakkabı olduğunu yazın. Ayakkabılığınızdaki karmaşadan ve vakit kaybından sizi kurtaracaktır.

11
Hayır demeyi bilmek
Hayır demeyi bilmek
Son olarak, insanlara hayır demeyi öğrenin. Sevdikleriniz de olsa başkasının yaşamak istediği gibi yaşarsanız hiçbir zaman kendiniz olmaya fırsat bulamazsınız.

Haber Yayın Tarihi: 22.01.2017 09:03

Son Dakika Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Kilit Öneri - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor