Hayatlarının en acı ihmali oldu! Yatağını pencere önüne koydukları bebekleri 14'üncü kattan düştü - Son Dakika

Hayatlarının en acı ihmali oldu! Yatağını pencere önüne koydukları bebekleri 14'üncü kattan düştü

06.06.2021 14:16

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşları 21 ve 23 olan Alexander ve Taisiya Akimov çifti 14. katta bulunan evlerinin salonunda içki içtikleri sırada 21 aylık olan oğulları Timofei'yi karyolası ile beraber pencerenin önüne koydular. Karyoladan pencereye tırmanan bebek 14. kattan düşüp hayatını kaybetti.

1
Polis, eve gelip oğullarının düşüp öldüğünü söyleyen kadar anne ve baba, bebeklerinin düştüğünü fark etmediler.
2
Soruşturmayı yürüten müfettişler, anne ve babanın gözlerinin önünde olması için bebeklerinin içinde bulunduğu yatağı alkol aldıkları salonun penceresinin kenarına koyduklarını, bebeğin ise bir şekilde karyoladan tırmanarak çıktığını bunun sonucundan pencereden düştüğünü söyledi.
3
Rusya Soruşturma Komisyonu ise aynı gün içinde benzer üç vakanın meydana geldiğini ve anne babalara çocuklarına göz kulak olmaları konusunda uyardı.
4
Çocuk gözetmeni Anna Kuznetsova , geçen hafta yaptığı açıklamada geçen sene Rusya'da 1,339 açık pencereden düşen çocuk vakasının olduğunu ve bunlardan 145'nin hayatını kaybettiğini söyledi.

5
Cansız bedeni cadde üzerinde bulunan bebeğin, anne ve babasının karyolasınan dışarı çıkmasını engellemek için bebeği yatağa bağladıkları belirtildi. Çiftin ayrıca bir daha bebeği bulunuyor.

6
Gözaltına alınan anne ve baba hakkında ihmal sonucu ölüme sebebiyet verme suçundan dava açıldı. Suçlu bulunmaları durumunda anne ve baba iki yıl hapis cezası alacak.

7
8
9
10

Son Dakika Hayatlarının en acı ihmali oldu! Yatağını pencere önüne koydukları bebekleri 14'üncü kattan düştü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement