Hayır İçin Gelin Oldu - Son Dakika

Hayır İçin Gelin Oldu

23.03.2013 16:13

1
SOSYAL sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan modacı Ertan Kayıtken, 'Buz Ve Ateş' adını verdiği yeni koleksiyonunu Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı (KİT- VAK) yararına sergiledi.
2
Koleksiyonda yer alan 55 parçayı Tülin Şahin, Çağla Şikel, Yüksel Ak, Merve Büyüksaraç, Didem Soydan, Nur Gümüşdoğrayan, Ülkü Taşkın, Tuba Melis Türk gibi birçok ünlü model tanıttı. Ayrıca defileye sürpriz isimler de katıldı:
3
"Öyle Bir Geçer Zamanki" nin kötü karakteri Karolin ve Ayşe Hatun Önal da defilede dikkat çeken isimlerdi.
4
Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde aldığı rolle çok konuşulan güzel oyuncu podyumda dizideki cadı imajının aksine kuğu gibiydi.
5
6
7
8

Son Dakika Hayır İçin Gelin Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi Ne zaman oluştuğu bilinmiyor! Burası Akdeniz'in aşağı dünyaya açılan kapısı