Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı - Son Dakika

Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı

04.12.2020 13:11

İngiltere'de Kerri Barnes isimli kadın, ruhsal tedavi gören hastalara yardım eden bir hayır kurumu adına para toplamak için Londra'da bikini ile bisiklet sürüp para topladı. Dondurucu soğuk ve insanların bakışları arasında bisiklet süren Kerri, birkaç saat içinde yaklaşık 8,000 pound (83 bin TL) topladı.

1
İngiltere halkı yarı çıplak halde sokakta bisiklet süren genç kızı görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Kerri Barnes isimli kadın ise meraklı bakışlar altında yardım toplama hedefine başarıyla ulaştı.
2
Bisiklet sürdükten sonra neler hissettiği sorulduğunda Kerri, "Hava soğuktu ama insanlar için bir şeyler yapma konusunda başarılı olduğumu görmek, içimi ısıttı. Soğuğu hissetmedim dedi.
3
Arkadaşlarının, ailesinin ve meslektaşlarının kendisine çok büyük destek verdiklerini söyleyen Kerri, her zaman yardımsever olmak gerektiğini, samimiyet ve sıcak ilginin hayat kurtaracağını söyledi.
4
5
6
7

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı - Son Dakika


Advertisement