Hayrete düşüren aşk! 46 yaşındaki kadın, kendi penisini kesen seri katile abayı yaktı - Son Dakika

Hayrete düşüren aşk! 46 yaşındaki kadın, kendi penisini kesen seri katile abayı yaktı

2 ay önce

ABD'de yaşayan 46 yaşındaki Dawn Arguello isimli kadın, 35 yaşındaki seri katil Nikko Jenkins ile evlenmek istediğini söyleyerek herkesi şaşkına çevirdi.

1
Uzmanların 'psikopat' olarak tanımladığı ve çok sayıda suçtan sabıkası bulunan seri katille gönüllü bir savunma grubunda tanıştığını söyleyen kadın, daha önce 4 kişiyi öldüren Jenkins için 'hassas ve zeki' ifadelerini kullanıyor.

2
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan 46 yaşındaki Dawn Arguello isimli kadın, 35 yaşındaki seri katil Nikko Jenkins ile akılalmaz bir aşk yaşıyor.
3
Arguello'nun evlenmek için can attığı seri katil sevgilisi, Antik mısırın yılan tanrısı Aphophis'e benzemek istediğini söyleyerek penisini kesmişti. Üstelik tek psikopatlığı bu değil.
4
Jenkins, 2013 yılında araba hırsızlığı suçuyla girdiği hapisten çıktıktan birkaç gün sonra, Nebraska'da kalabalığa ateş açarak 4 kişiyi öldürmüştü.
5
2015 yılında hapisteyken 'şeytan sayısı' olarak bilinen 666 rakamını alnına kazıyan adam, dilini ikiye ayırmak için kestiği sırada kan kaybından ölmek üzereyken bulunmuştu.

Haber Yayın Tarihi: 16.12.2019 12:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Annabella Sciorra, yapımcı Harvey Weinstein tarafından cinsel istismara uğradığını itiraf etti Arka Sıradakiler'in yakışıklı Oktay'ına bir de şimdi bakın! Saçlarına aklar düştü Kıskanç koca, sosyal medya fenomeni eşini boğarak öldürdü 25 can aldı, hızla yayılıyor! İşte katil virüsün yayıldığı pazar! Bakire olduğunu açıklayan ünlü atlet Lolo Jones isyan etti: Erkekler benden kaçıyor!

Son Dakika Haberleri