Hayrete düşüren aşk! 46 yaşındaki kadın, kendi penisini kesen seri katile abayı yaktı - Son Dakika

Hayrete düşüren aşk! 46 yaşındaki kadın, kendi penisini kesen seri katile abayı yaktı

16.12.2019 12:20

ABD'de yaşayan 46 yaşındaki Dawn Arguello isimli kadın, 35 yaşındaki seri katil Nikko Jenkins ile evlenmek istediğini söyleyerek herkesi şaşkına çevirdi.

1
Uzmanların 'psikopat' olarak tanımladığı ve çok sayıda suçtan sabıkası bulunan seri katille gönüllü bir savunma grubunda tanıştığını söyleyen kadın, daha önce 4 kişiyi öldüren Jenkins için 'hassas ve zeki' ifadelerini kullanıyor.

2
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan 46 yaşındaki Dawn Arguello isimli kadın, 35 yaşındaki seri katil Nikko Jenkins ile akılalmaz bir aşk yaşıyor.
3
Arguello'nun evlenmek için can attığı seri katil sevgilisi, Antik mısırın yılan tanrısı Aphophis'e benzemek istediğini söyleyerek penisini kesmişti. Üstelik tek psikopatlığı bu değil.
4
Jenkins, 2013 yılında araba hırsızlığı suçuyla girdiği hapisten çıktıktan birkaç gün sonra, Nebraska'da kalabalığa ateş açarak 4 kişiyi öldürmüştü.
5
2015 yılında hapisteyken 'şeytan sayısı' olarak bilinen 666 rakamını alnına kazıyan adam, dilini ikiye ayırmak için kestiği sırada kan kaybından ölmek üzereyken bulunmuştu.

YORUMLAR (5)
  • Harbiyeli Deniz: adam yüzüne dünyadaki tüm gizemlerin haritasını yaptırmış piri reisin dünya haritasıda illa ki vardır ben anladım ki yaratan dünyada erkekleri kendi eliyle kadına doyuruyor sonra vaadettiğini yapıcak benim dünyada ırzıma geçtiğine göre iyi en azından sonsuzluğu kurtardım ama burası geçmiş olsun Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Hayrete düşüren aşk! 46 yaşındaki kadın, kendi penisini kesen seri katile abayı yaktı - Son Dakika


Advertisement