Hayrünnisa Gül'den Türban Açıklaması - Son Dakika

Hayrünnisa Gül'den Türban Açıklaması

08.11.2010 15:16

1
Hayrinüsa Gül: İlkokul öğrencisinin kendi isteği ile başörtüsü takması gibi birşey sözkonusu olamaz

Hayrünnisa Gül İngiltere'nin başkenti Londra'da üniversitelerde okuyan öğrenciler ve dernek üyeleri ile biraya geldi.

2
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile geldiği ülkedeki Mandarin Otel'de bir saatlik görüşme gerçekleştiren Hayrünnisa Gül, yurtdışında eğitim gören gençlerin ne kadar şanslı olduğuna dikkat çekerek, Türkiye'nin geçen on yılda çok mesafe kaydettiğini artk Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını tüm gençlere Türkiye'de imkanlar sunulduğunu söyledi.

3
Gençlerin sorularını yanıtlayan Gül, ilkokullarda başörtüsü konusuna da değinerek, "Bu konuda yaşanan bir cehalet varsa biz bunu da ortadan kaldıracağız. İlkokul öğrencisinin kendi isteği ile başörtüsü takması gibi birşey sözkonusu olamaz. Bu konuda karar verecek yaşa geldiğinde kararını verir" şeklinde konuştu.
4
5
6
7

Son Dakika Hayrünnisa Gül'den Türban Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement