Hayvanat bahçesinden kaçan iki kaplan, görevliyi öldürüp çok sayıda hayvanı parçaladı - Son Dakika

Hayvanat bahçesinden kaçan iki kaplan, görevliyi öldürüp çok sayıda hayvanı parçaladı

08.02.2021 10:00

Borneo adasında meydana gelen heyelandan sonra hayvanat bahçesinden kaçan iki kaplan, bir kişiyi öldürdü. Kaplanlar daha sonra hayvanat bahçesinde bulunan diğer hayvanlara da zarar verdi.

1
Borneo adasında yaşanan aşırı yağışlardan dolayı toprak kayması meydana gelince, 18 aylık oldukları belirtilen iki dişi kaplan, hayvanat bahçesinde kapalı olarak tutuldukları yuvadan kaçmayı başardı.
2
Kaçan, iki kaplan önce 47 yaşındaki hayvanat bahçesi görevlisini öldürdü. Daha sonra hayvanat bahçesinde bulunan çok sayıda hayvana da zarar verdi.
3
Yetkililer kaçan iki kaplandan bir tanesini sakinleştirici ile etkisiz hale getirdi. Diğer kaplan ise kontrol altına alınmadığı için silahla vurularak öldürüldü.

4
Hayvanların kaçmasından sonra yetkililer, daha fazla ölüm yaşanmaması için bölgede bulunan tüm mekanların acil olarak kapatılması emri verdi.
5
Ayrıca yapılan açıklamada herkesin evlerinde kalmaları talimatı verildi.
6

YORUMLAR (7)
  • mustafa basar: HAYVAN PİSİKO METOFORMOZ YASIYOR NORMALDIR BIZ BUNA IYILESME SURECI DIYORUZ INSAN YER CİFT İŞEME OLUR DUZELIR AMA AZ SABIR............. Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
  • ANGARA: KARDEŞİM BU KAPLANI KİM GETİRDİ NİYE GÖTÜRMEDİ BU HAYVANAT BAHÇESİ GÖREVLİSİ KİM NEDEN 47 YAŞ NEDEN ÖLDÜRMÜŞ DE YEMEMİŞ Cevap Yaz 0 5 Yayından Kaldır
  • eleştirmen: şu bilim araştırmacılar doğa araştırmacıları hayvanları bitirme noktasına getirdi sizene kardeşim bırakın kendi hallerine hayvanat bahçeleri acilen kapatılmalı tüm dünyada Cevap Yaz 11 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Hayvanat bahçesinden kaçan iki kaplan, görevliyi öldürüp çok sayıda hayvanı parçaladı - Son Dakika


Advertisement