Hayvanlar İçin 1 Milyon TL'ye Köprü Yaptırdı - Son Dakika

Hayvanlar İçin 1 Milyon TL'ye Köprü Yaptırdı

27.04.2014 10:32

1
Erzincan'da Fırat'ın kolu olan Karasu Nehri'nden sabahları otlamak, akşamları ise dönmek için geçen hayvanların suya kapılarak telef olması üzerine, işadamı Celal Toraman nehrin üzerine köprü yaptırdı.

2
'Gül- Celal Toraman' adı verilen ve 1 milyon 150 bin liraya mal olan köprüyü kullanan Altınbaşak Beldesi'ne bağlı Büyükkadağan ve Fırat mahallelerindeki besiciler, "Her yıl 15- 20 büyükbaş hayvanımız azgın suda boğuluyordu.

3
Şimdi hayvanlarımızı rahatlıkla karşıya geçiriyoruz. Köprüyü yaptıran Celal Bey'e minnettarız" dedi.

4
130 hane ve 470 kişinin yaşadığı belde ve mahalledeki besiciler, yaklaşık 500 büyükbaş hayvanı 1.5 kilometre ötedeki meraya götürüp getirmek için günde iki kez Karasu Nehri'nin azgın sularından geçirmek zorunda kaldıklarını anlattı

5
Haziran ayında resmi açılışı yapılacak olan köprüden araçlarda geçilebileceği için, çevre köylerde yaşayanlar da yararlanabilecek.

6

Son Dakika Hayvanlar İçin 1 Milyon TL'ye Köprü Yaptırdı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar