Son Dakika Haberleri: Hazal'ın Amerika'ya Gidişiyle İlgili Şok İddia!

Hazal'ın Amerika'ya Gidişiyle İlgili Şok İddia!

7 yıl önce

Yolculuğun ardında bambaşka bir neden varmış

1
Son zamanlarda aldığı fazla kilolarla gündeme gelen oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz ay oyunculuk eğitimi için Amerika'ya gittiğini duyurmuştu.
2
Ne var ki ortaya atılan çarpıcı bir iddia, Kaya'nın Amerika'ya oyunculuk eğitimi için gittiğini yalanlıyor.
3
Bugün'den Bilal Özcan'ın iddiasına göre; İstanbul'da görüştüğü yapımcılar başarılı oyuncunun başrol oynayabilmesi için öncelikle kilo vermesi gerektiğini söylemiş ve bunun üzerine de Hazal Kaya Amerika'da bir zayıflama kampına gitmiş.
4
Güzel oyuncunun, Eylül ayında fazla kilolarını vererek Türkiye'ye dönme planlarının olduğu da konuşulan iddialar arasında yer alıyor.
5
Kaya, gitmeden önce kilolarının sebebini de şu sözlerle açıklamıştı; "Kilo almıştım. Bunun böyle eyvah ölüyormuşum gibi, davranılması çok tuhaf geldi. Ölmüyorum, iyiyim. Sadece hastalığımın yan etkisi. Şimdi diyetdeyim, yavaş yavaş kilo veriyorum. Vücudum sağlıklı haline dönüyor. Şeker hastalığımın hipoglisemi vardı. Bu olduğunda su içsen yarıyor dedikleri bu oluyor."
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 07.07.2013 08:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!