Hazard'ın Tekmelediği Çocuk Milyonermiş - Son Dakika

Hazard'ın Tekmelediği Çocuk Milyonermiş

25.01.2013 19:28

1
Chelsea'nin yıldız oyuncusu Eden Hazard'ın Swansea maçında tekmelediği top toplayıcı çocuğun 42 milyon pound'luk servetin varisi olduğu ortaya çıktı.
2
Çarşamba gecesi Chelsea-Swansea maçında Chelsea'nin ünlü futbolcusu Eden Hazard'ın top toplayıcı çocuğu tekmelemesi son günlerin en çok konuşulan olayı oldu.
3
Olaydan sonra tüm dünyada meşhur olan 17 yaşındaki Charlie Morgan'ın Galler'in en zengin iş adamlarından ve Swansea takımının hissedarlarından Martin Morgan'ın oğlu olarak tüm ülkede tanındığı ortaya çıktı.
4
Maçın 80. dakikasında Hazard'ın dövdüğü Morgan Twitter'da paylaştığı fotoğraflar arasında son model arabasının kareleriyle dünyanın çeşitli yerlerine yaptığı gezilerin fotoğrafları yer alıyor.
5
Independent gazetesinin haberine göre sağlık durumu iyi olan Morgan ailesiyle birlikte Gower kıyısında bulunan 2 milyon pound değerindeki bir villada yaşıyor.
6
Morgan'ın Audi A1 model arabası.
7
Morgan'ın Las Vegas gezisinden bir kare.
8
Milyoner genç çıktığı tatillerde bol para harcamayı seviyor.
9
10
11
Morgan'ın arkadaşlarından birinin harcamalarını gösteren fiş.
12
Morgan iPhone 5'inin paketini açmadan yeni telefon aldığını bu kareyle Twitter'daki takipçileriyle paylaştı.
13
Genç milyonerin gitmeyi düşündüğü yerin hava durumunu gösteren karesi.
14
Morgan Las Vegas tatilinde Caesar's Palace Oteli'nin önünde.
15
Milyonerin Las Vegas tatilinden başka bir kare.
16
17
18
19
20

Son Dakika Hazard'ın Tekmelediği Çocuk Milyonermiş - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular