Son Dakika Haberleri: Hazır Cevap Ünlüler

Hazır Cevap Ünlüler

8 yıl önce

1
Cem Yılmaz'ın ‘Soru Cevap' adlı DVD gösterimine koymadığı soru, internete düştü.
2
Cem Yılmaz, üniversitelerde yaptığı 'Soru Cevap ' adlı söyleşilerinin DVD 'sini çıkarmıştı.
3
Ancak Yılmaz'ın DVD'ye her soruyu koymadığı ortaya çıktı.
4
O sorulardan birini gizlice kaydeden öğrenciler soruyu ve Cem Yılmaz'ın cevabını Youtube'a koydular.
5
Video büyük ilgi gördü ve paylaşılma rekoru kırıyor.
6
Öğrenci videoda “Tarzınızla ilgili bir soru soracağım. Eskiden saçınızı sıfıra vurduruyordunuz. Artık vurdurmuyorsunuz. Yaşlanınca vurdurmaktan vaz mı geçtiniz? Sanat için vurdurur musunuz?” diyor.
7
Cem Yılmaz ise soruya “....... sabaha mı bırakırsın” diye yanıt verdi.
8
Konuşma Hacettepe Üniversitesinde Cem Yılmaz ile bir Hacettepeli arasında geçmektedir: Çocuk: Cem bey basında sizin hakkınızda karizmatikmiş diye söylentiler çıkıyor. size göre sizin karizmanız var mı? Eğer varsa kaç cm?
9
Cem Yılmaz: Valla karizma insanın içinde hissettiği bir şeydir. Sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar.
10
Sokrates bir gün yürürken , tek kişinin geçebileceği kadar mesafe olan bir mevkiide dönemin soylularından biriyle karşı karşıya gelir ve ikisi de durur... Kısa bir süre bakıştıktan sonra:
11
Soylu: " Ben senin gibi pis bir zavallıya yol vermem!" Sokrates: "Ben veririm..."
12
Bir toplantıda bir genç Mehmet Akif'i küçük düşürmek için sorar; -Affedersiniz, siz veteriner misiniz? Mehmet Akif'in cevabı; -Evet, bir yeriniz mi ağrıyordu.
13
Kulaklarının büyüklüğü ile ünlü Galileo'ye hasımlarından biri: - "Efendim", demiş. "Kulaklarınız, bir insan için biraz büyük değil mi?"
14
Galileo: - "Doğru", demiş. "Benim kulaklarım bir insan için biraz büyük ama, seninkiler bir eşek için fazla küçük sayılmaz mı?"
15
Muhabir: "Müslüm bey, Hakan Taşıyan için arabeskin yeni peygamberi diyorlar. Ne diyorsunuz?"
16
Müslüm Gürses: "Ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum"Haber Yayın Tarihi: 04.12.2012 05:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!