Hazır Cevap Ünlüler - Son Dakika

Hazır Cevap Ünlüler

04.12.2012 17:38

1
Cem Yılmaz'ın ‘Soru Cevap' adlı DVD gösterimine koymadığı soru, internete düştü.
2
Cem Yılmaz, üniversitelerde yaptığı 'Soru Cevap ' adlı söyleşilerinin DVD 'sini çıkarmıştı.
3
Ancak Yılmaz'ın DVD'ye her soruyu koymadığı ortaya çıktı.
4
O sorulardan birini gizlice kaydeden öğrenciler soruyu ve Cem Yılmaz'ın cevabını Youtube'a koydular.
5
Video büyük ilgi gördü ve paylaşılma rekoru kırıyor.
6
Öğrenci videoda “Tarzınızla ilgili bir soru soracağım. Eskiden saçınızı sıfıra vurduruyordunuz. Artık vurdurmuyorsunuz. Yaşlanınca vurdurmaktan vaz mı geçtiniz? Sanat için vurdurur musunuz?” diyor.
7
Cem Yılmaz ise soruya “....... sabaha mı bırakırsın” diye yanıt verdi.
8
Konuşma Hacettepe Üniversitesinde Cem Yılmaz ile bir Hacettepeli arasında geçmektedir: Çocuk: Cem bey basında sizin hakkınızda karizmatikmiş diye söylentiler çıkıyor. size göre sizin karizmanız var mı? Eğer varsa kaç cm?
9
Cem Yılmaz: Valla karizma insanın içinde hissettiği bir şeydir. Sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar.
10
Sokrates bir gün yürürken , tek kişinin geçebileceği kadar mesafe olan bir mevkiide dönemin soylularından biriyle karşı karşıya gelir ve ikisi de durur... Kısa bir süre bakıştıktan sonra:
11
Soylu: " Ben senin gibi pis bir zavallıya yol vermem!" Sokrates: "Ben veririm..."
12
Bir toplantıda bir genç Mehmet Akif'i küçük düşürmek için sorar; -Affedersiniz, siz veteriner misiniz? Mehmet Akif'in cevabı; -Evet, bir yeriniz mi ağrıyordu.
13
Kulaklarının büyüklüğü ile ünlü Galileo'ye hasımlarından biri: - "Efendim", demiş. "Kulaklarınız, bir insan için biraz büyük değil mi?"
14
Galileo: - "Doğru", demiş. "Benim kulaklarım bir insan için biraz büyük ama, seninkiler bir eşek için fazla küçük sayılmaz mı?"
15
Muhabir: "Müslüm bey, Hakan Taşıyan için arabeskin yeni peygamberi diyorlar. Ne diyorsunuz?"
16
Müslüm Gürses: "Ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum"

Son Dakika Hazır Cevap Ünlüler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı